Print »  

Lietuvoje vieši didžiausių Turkijos kelionių agentūrų atstovai

2007-09-24 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Rugsėjo 19 d. į Lietuvа atvyksta Turkijos kelionių agentūrų asociacijos TURSAB delegacija, kuri lankosi Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos kvietimu. Turkų delegacijoje – didžiausių šalies kelionių agentūrų atstovai, kurie domisi Lietuvos turizmo galimybėmis ir planuoja vežti Turkijos turistus į Lietuvа. Delegacija Lietuvoje viešės iki rugsėjo 21 d.

Rugsėjo 19 d. į Lietuvа atvyksta Turkijos kelionių agentūrų asociacijos TURSAB delegacija, kuri lankosi Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos kvietimu. Turkų delegacijoje – didžiausių šalies kelionių agentūrų atstovai, kurie domisi Lietuvos turizmo galimybėmis ir planuoja vežti Turkijos turistus į Lietuvа. Delegacija Lietuvoje viešės iki rugsėjo 21 d. Valstybiniame turizmo departamente bus pristatomos Lietuvos turizmo galimybės, susitikime dalyvaus Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento Vizų skyriaus, Lietuvos turizmo asociacijos vadovai, kelionių agentūrų atstovai. šis susitikimas itin svarbus siekiant suaktyvinti turistų srautus iš Turkijos. Statistikos departamento duomenimis, per pirmаjį šių metų pusmetį Lietuvos kolektyvinio apgyvendinimo įstaigos sulaukė tūkstančio turistų iš Turkijos, t. y. 15 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Minėtu laikotarpiu šiems turistams suteikta 2,2 tūkst. nakvynių, t. y. 80 proc. mažiau nei 2006 m. sausio – birželio mėnesiais. „Džiugu, kad sulaukiame tokio aktyvaus susidomėjimo. Turkijos kelionių agentūrų asociacija pati rodo iniciatyvа, domisi Lietuvos turizmo galimybėmis, o tai byloja, jog mūsų šalis jiems įdomi“, - sako Alvitis Lukoševičius, Valstybinio turizmo departamento direktorius. Jis pažymėjo, kad svečius iš Turkijos tradiciškai domina Lietuvoje esantis tiurkiškų tautų – totorių ir karaimų – kultūrinis paveldas. Kaip prieš kelionę į Lietuvа sakė Turkijos delegacijos vadovas, TURSAB viceprezidentas Ryza Epikmen, Lietuva yra įdomi, tačiau kol kas Turkijoje mažai žinoma šalis. Šis vizitas suorganizuotas siekiant geriau pristatyti Lietuvа ir turizmo joje galimybes Turkijos kelionių organizatoriams ir šios šalies žmonėms. Jis pažymėjo, kad tiesioginis susisiekimas oro transportu tarp Vilnius ir Stambulas suteikia puikias galimybes kelionių į Lietuvа organizavimui. Viešnagės metu svečiai susitiks su aviakompanijos „FlyLAL – Lietuvos avialinijos“ bei Lietuvos kelionių agentūrų atstovais, jiems bus surengtos ekskursijos po Vilnių, Kaunа, Trakus, surengti susitikimai su Trakų rajono meru Vytautu Petkevičiumi ir Kauno miesto savivaldybės atstovais. Daugiau informacijos Lidija Bajarūnienė, 2108724 Užsienio ryšių vyriausioji specialistė Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos


Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.