Print »  

Lietuvoje – Kinijos kelionių operatorių verslo misija

2012-10-12

Šiandien Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) kvietimu į Lietuvą atvyksta Kinijos kelionių operatoriai. Jie susipažins su Lietuvos turizmo galimybėmis bei Kontaktų mugės metu susitiks su Lietuvos turizmo verslo atstovais. Šia VTD iniciatyva siekiama skatinti kinų atvykstamąjį turizmą į Lietuvą.

„Sudarius palankias skrydžių į Lietuvą galimybes, kasmet papildomai prie jau atvykstančių turistų iš Kinijos srautų galėtumėme sulaukti nuo 5 tūkst. iki 9 tūkst. kinų. Kiniją vertiname kaip turizmo prasme didelę perspektyvą turinčią šalį, kuri Lietuvai galėtų sugeneruoti didelius atvykstančių turistų srautus. Tačiau turime gerai padirbėti ir tam atitinkamai pasiruošti. Lietuvoje kinų turistus labiausiai domina UNESCO paveldas, bei, žinoma – gintaras,“ - teigia VTD direktorė Raimonda Balnienė.

Kinijos kelionių operatoriai iš Pekino, viešėsiantys Lietuvoje, domėsis Lietuvos, kaip regiono turizmo vartų galimybėmis, lankys unikalius Lietuvos turizmo objektus: Kuršių neriją, Kryžių kalną, Vilniaus senamiestį, Trakus. Dalykinių susitikimų metu Lietuvos turizmo verslo atstovai reprezentuos svečiams savo teikiamas paslaugas, svarstys bendradarbiavimo platformos galimybes.

Statistikos departamento duomenimis, 2007-2011 Lietuvos apgyvendinimo įstaigose turistų skaičius iš Kinijos užaugo net 5,8 karto ir 2011 m. siekė 5,5 tūkst. Pagal šį rodiklį Kinija užėmė 24-ą vietą reitingų lentelėje, o jos rinkos dalis siekė 0,6 proc. 2007-2011 m. svečių iš Kinijos nakvynių skaičius padidėjo 3 kartus (nuo 3 tūkst. iki 8,9 tūkst.).

2012 m. pirmą pusmetį Lietuvos apgyvendinimo įstaigose apsistojo 2,2 tūkst. turistų iš Kinijos arba 4,4 proc. mažiau nei per tą patį 2011 m. laikotarpį.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.