Print »  

Lietuvos konferencijų biuro tarybos pirmininke išrinkta Valstybinio turizmo departamento direktorė

2012-09-14

Pirmojo Lietuvos konferencijų biuro tarybos posėdžio metu tarybos pirmininke vienbalsiai vakar buvo išrinkta Valstybinio turizmo departamento (toliau – VTD) direktorė R. Balnienė.

„Konferencijų turizmas – pastaraisiais dešimtmečiais viena sparčiausiai augančių turizmo šakų. Šio sektoriaus plėtra palankiai veikia šalių ekonomikos augimą, gerina verslo galimybes, mažina turizmo sezoniškumą, didina gyventojų užimtumą ir pajamas, skatina tarptautinį bendradarbiavimą, taip pat prisideda prie šalies įvaizdžio gerinimo bei tarptautinio prestižo. Tačiau apie Lietuvos konferencijų turizmo galimybes vis dar mažai žinoma užsienio rinkose, todėl Všį „Lietuvos konferencijų biurui“ būtina sukurti ir tikslingai užsienio šalyse pristatyti Lietuvos, kaip konferencijų turizmui patrauklios šalies, turinčios reikalingа infrastruktūrą ir potencialą tiek Vilniuje, tiek kituose šalies miestuose ir kurortuose, įvaizdį,“ – pabrėžia R. Balnienė.

Lietuvos konferencijų biuro taryba atlieka patariančiąją funkciją ūkio ministerijos bei Birštono, Druskininkų, Neringos, Kauno miesto, Palangos ir Vilniaus miesto savivaldybių įsteigtai viešajai įstaigai „Lietuvos konferencijų biuras“.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.