Print »  

Lietuvos konferencijų biuro tarybos pirmininke išrinkta Valstybinio turizmo departamento direktorė

2012-09-14

Pirmojo Lietuvos konferencijų biuro tarybos posėdžio metu tarybos pirmininke vienbalsiai vakar buvo išrinkta Valstybinio turizmo departamento (toliau – VTD) direktorė R. Balnienė.

„Konferencijų turizmas – pastaraisiais dešimtmečiais viena sparčiausiai augančių turizmo šakų. Šio sektoriaus plėtra palankiai veikia šalių ekonomikos augimą, gerina verslo galimybes, mažina turizmo sezoniškumą, didina gyventojų užimtumą ir pajamas, skatina tarptautinį bendradarbiavimą, taip pat prisideda prie šalies įvaizdžio gerinimo bei tarptautinio prestižo. Tačiau apie Lietuvos konferencijų turizmo galimybes vis dar mažai žinoma užsienio rinkose, todėl Všį „Lietuvos konferencijų biurui“ būtina sukurti ir tikslingai užsienio šalyse pristatyti Lietuvos, kaip konferencijų turizmui patrauklios šalies, turinčios reikalingа infrastruktūrą ir potencialą tiek Vilniuje, tiek kituose šalies miestuose ir kurortuose, įvaizdį,“ – pabrėžia R. Balnienė.

Lietuvos konferencijų biuro taryba atlieka patariančiąją funkciją ūkio ministerijos bei Birštono, Druskininkų, Neringos, Kauno miesto, Palangos ir Vilniaus miesto savivaldybių įsteigtai viešajai įstaigai „Lietuvos konferencijų biuras“.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.