Print »  

Lietuvos turizmo galimybės pristatomos tarptautinėje parodoje Geteborge

2008-03-13 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Lietuvos turizmo galimybės pristatomos tarptautinėje parodoje Geteborge

Lietuva kviečia šiaurės Europos turistus ir pristato savo galimybes tarptautinėje turizmo ir laisvalaikio parodoje „TUR‘08“, kuri duris atveria Geteborge (Švedija) šiandien, kovo 13 d. Lietuva parodoje dalyvauja drauge su kitomis Baltijos valstybėmis – Estija ir Latvija. Mūsų šaliai atstovauja Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos, Lietuvos turizmo plėtros agentūra, Vilniaus, Kauno savivaldybės ir keliones organizuojančios bei keleivių pervežimo jūrų keltais kompanijos.

Paroda „TUR“ šiemet vyksta jau 23-а kartа, yra regiono turizmo parodų lyderė. Pasak rengėjų, parodos metu įvyks daugiau nei 2 500 verslo susitikimų – tiek turizmo specialistų ir atstovų užsiregistravo dar iki prasidedant parodai. Paroda „TUR“ itin daug dėmesio skiria konferencijų ir ekologiniam turizmui. šias sritis – ypač konferencijų turizmа – švedai laiko perspektyviausiomis turizmo rinkoje.

Statistikos departamento duomenimis, 2007 m. sausio-rugsėjo mėnesiais Lietuvos apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję 18 481 turistas iš švedijos. Praėjusiais metais švedų turistai Lietuvoje sudarė 3 proc. visų užsienio svečių. Atvykstantieji iš Švedijos labiausiai domisi kultūriniu turizmu, didžiausiais miestais, muziejais, dalykiniu turizmu, SPA paslaugomis. Taip pat populiarėja skatinamosios konferencijos, medicininis turizmas, pramoginis turizmas. Turistai Lietuvoje daugiausiai praleidžia vadinamuosius ilguosius savaitgalius - 3-4 dienas arba renkasi savaitės poilsį Lietuvoje.

 

 

Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos

Atstovė spaudai

t. + 370 5 210 8722

 

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.