Print »  

Lietuvos turizmo galimybių pristatymas Vašingtone – atsakas į augantį susidomėjimą

2013-02-20

Valstybinis turizmo departamentas prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos (VTD) tęsia verslo misijų organizavimą. Šiandien VTD kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Vašingtone pristatys Lietuvos turizmo galimybes ir perspektyvas JAV turizmo paslaugų, verslo bei žiniasklaidos atstovams.

Turistų iš JAV ir žiniasklaidos dėmesys Lietuvai sparčiai auga: 2011 m. mūsų šalyje apsilankė beveik trečdaliu daugiau turistų nei 2010 m. (26,2 tūkst.), o 2012 m. šis skaičius išaugo dar labiau, Lietuvа aplankė 28 tūkst. turistų iš JAV. Be to, Lietuva įtraukta į bestselerį „1000 vietų, kurias turi aplankyti prieš mirdamas“ ir mobilią aplikaciją tuo pačiu pavadinimu „New York Times“ rekomenduojamų 2013 m. aplankyti šalių sąrašą.

Atsakant į augantį dėmesį, siekiant didinti atvykstamojo turizmo iš JAV srautus, skatinti bendradarbiavimą bei atverti naujas verslo perspektyvas, turizmo galimybes Lietuvoje pristatys VTD direktorė dr. Raimonda Balnienė. Sveikinimo žodį tars LR Ambasados JAV ministras patarėjas, misijos vadovo pavaduotojas Simonas Šatūnas.

Niujorko turizmo parodos metu vykusio specialaus Lietuvos turizmo galimybių pristatymo „B2B“ renginyje didelio susidomėjimo sulaukęs Lietuvos kulinarinis paveldas bus pristatytas ir Vašingtone - po prezentacijos renginio svečiai bus pakviesti į kulinarinę degustaciją.

Taip pat dalyviams bus pristatyta ir interaktyvi gintaro produktų paroda.

Verslo misija vyks 2013 m. vasario 22 d. 15.30 val., viešbutyje „Mandarin Oriental Hotel“ (1330 Maryland Ave, SW Washington).

 Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.