Print »  

Lietuvos turizmo galimybių pristatyme dalyvavo ir Kaliningrado srities Vyriausybės turizmo ministrė

2013-04-12

Šiandien Lietuvos Respublikos Generaliniame konsulate Kaliningrade įvyko verslo misija ir Lietuvos turizmo galimybių pristatymo srities kelionių operatoriams ir žiniasklaidai renginys. Verslo misijai vadovavo Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorė dr. Raimonda Balnienė.

Specialiame Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginyje, kuriame dalyvavo  Kaliningrado srities Vyriausybės turizmo ministrė T. Agijeva bei kelios dešimtys Kaliningrado srities turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovų, buvo pateikta informacija apie artėjančio turistinio sezono naujoves, šalies regionus, poilsį pajūryje, Lietuvos kurortus, miestų, kultūrinio bei aktyvaus turizmo paslaugas. VTD vadovė akcentavo optimalų europietiškų paslaugų kokybės ir kainos santykį, pasidžiaugė glaudžia Kaliningrado partneryste įgyvendinant Lietuvos inicijuotą pasaulinio turistinio maršrutą Gintaro kelias. Be to, primintas puikiai Rusijos turistų įvertintas Lietuvos svetingumas – Palanga šiemet „travel.ru“ rinkimuose paskelbta geriausiu Baltijos kurortu.

Lietuvos generalinis konsulas Vaclavas Stankevičius paminėjo stiprėjančius Lietuvos ir Kaliningrado srities kultūrinius ir ekonominius ryšius, augančius atvykstamojo turizmo iš Kaliningrado srities į Lietuvą srautus.

Po pristatymo surengtos Kontaktų mugės metu Lietuvos ir Kaliningrado turizmo verslo atstovai turėjo galimybę aptarti konkrečius bendradarbiavimo projektus, bendras veiklas, keistis kontaktais.  

Renginio dalyviams taip pat buvo surengta Lietuvos kulinarinio paveldo degustacija.

Rusija yra viena svarbiausių Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkų. 2011 m. atvykusių į Lietuvą rusų turistų skaičius užaugo 14,3 proc. ir siekė 256,6 tūkst. o 2012 m. sulaukta virš 300 tūkst. rusų turistų.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.