Print »  

Lietuvos turizmo pristatymas - pirmąkart mieste ant 42 salų

2012-10-02

Prioritetinės Lietuvos turizmo kryptys – kultūrinis, aktyvus, miestų, sveikatinimo ir SPA bei konferencinis turizmas, taip pat kulinarinio turizmo galimybės bei pasaulinio turistinio maršruto „Gintaro kelias“ iniciatyva - pirmą kartą bus pristatomos tarptautinėje Sankt Peterburgo turizmo parodoje „INWETEX-CIS“.

„Pagal turimus duomenis, rusai yra puikiai įvertinę mūsų šalies svetingumą atvykstamojo turizmo srautai iš Rusijos visuomet buvo vieni didžiausių per pastaruosius 20 metų. Lietuvai Rusija yra svarbi tikslinė atvykstamojo turizmo rinka, todėl labai džiaugiamės pirmąkart pristatydami stendą turizmo parodoje „INWETEX-CIS“ Sankt Peterburge ir turėdami galimybę reprezentuoti svarbiausias turizmo naujoves bei kryptis“, - teigia Valstybinio turizmo departamento direktorė R. Balnienė.

Spalio 4-6 d. vyksianti didžiausia šiaurės Vakarų Rusijos tarptautinė turizmo paroda „INWETEX-CIS“ šiemet bus surengta jau 20 kartą. Pernai joje dalyvavo apie 10 tūkst. turizmo srities ekspertų iš 37 šalių.

2011 m. atvykusių į Lietuvа rusų turistų skaičius užaugo 14,3 proc. ir siekė 256,6 tūkst. 2012 m. tikimasi sulaukti virš 300 tūkst. rusų turistų. Vien per pirmаjį 2012 m. pusmetį Rusija viršijo pačius optimistiškiausius lūkesčius ir pirmavo pagal rusų turistų srautų į Lietuvа didėjimo tempus (+43,4 proc.).Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.