Print »  

Lietuvos turizmo pristatymas - pirmąkart mieste ant 42 salų

2012-10-02

Prioritetinės Lietuvos turizmo kryptys – kultūrinis, aktyvus, miestų, sveikatinimo ir SPA bei konferencinis turizmas, taip pat kulinarinio turizmo galimybės bei pasaulinio turistinio maršruto „Gintaro kelias“ iniciatyva - pirmą kartą bus pristatomos tarptautinėje Sankt Peterburgo turizmo parodoje „INWETEX-CIS“.

„Pagal turimus duomenis, rusai yra puikiai įvertinę mūsų šalies svetingumą atvykstamojo turizmo srautai iš Rusijos visuomet buvo vieni didžiausių per pastaruosius 20 metų. Lietuvai Rusija yra svarbi tikslinė atvykstamojo turizmo rinka, todėl labai džiaugiamės pirmąkart pristatydami stendą turizmo parodoje „INWETEX-CIS“ Sankt Peterburge ir turėdami galimybę reprezentuoti svarbiausias turizmo naujoves bei kryptis“, - teigia Valstybinio turizmo departamento direktorė R. Balnienė.

Spalio 4-6 d. vyksianti didžiausia šiaurės Vakarų Rusijos tarptautinė turizmo paroda „INWETEX-CIS“ šiemet bus surengta jau 20 kartą. Pernai joje dalyvavo apie 10 tūkst. turizmo srities ekspertų iš 37 šalių.

2011 m. atvykusių į Lietuvа rusų turistų skaičius užaugo 14,3 proc. ir siekė 256,6 tūkst. 2012 m. tikimasi sulaukti virš 300 tūkst. rusų turistų. Vien per pirmаjį 2012 m. pusmetį Rusija viršijo pačius optimistiškiausius lūkesčius ir pirmavo pagal rusų turistų srautų į Lietuvа didėjimo tempus (+43,4 proc.).Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.