Print »  

M. Starkaus ir V. Radzevičiaus nuotykiai Druskininkuose: menas iš druskos ir linksmybės slidinėjant

2018-12-07

Sekmadienio rytais TV3 žiūrovai keliauja aplink Lietuvą. Kartu su Martynu Starkumi, Vytaru Radzevičiumi ir Turizmo departamentu šį kartą jie lankysis Druskininkuose. Laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai aplankys žinomas kurorto vietas ir dar kartą įrodys, kad ne veltui Druskininkai yra vadinami viena populiariausių šalies vietų trumpoms atostogoms. 

Ne kartą šiame mieste anksčiau lankęsi keliautojai aplankys miesto muziejų. Jame išgirs istorijų, kaip atsirado Druskininkų kurortas. Šio miesto istorija itin siejasi su sveikatingumu, todėl keliautojai aplankys ir K. Dineikos sveikatingumo parką. Jame žmonės gydomi oru, judesiu ir vandeniu.

 

„Druskininkai – bene žinomiausias Lietuvos kurortas. Ir ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, – kalbės V. Radzevičius. „Druskininkuose mes buvome daugybė kartų dėl skirtingų priežasčių. Atrodo, kad viską žinai, tačiau yra kažkoks daiktas, kurio tu nepastebi“, – sakys M. Starkus.

 

Laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai nepraleis progos apsilankyti druskos studijoje. Čia druska turi visai kitą gyvenimą. Lauke keliautojai virs druską, o vėliau grožėsis meno dirbiniais, pagamintais iš druskos. „Druska tampa skulptūromis. Gali jas glostyti, grožėtis. Jei kas nors pagaminama iš maisto, tą norisi paragauti“, – įspūdžiais dalinsis M. Starkus. Keliautojai nepraleis progos patys pasigaminti žaislų iš druskos tešlos. Vėliau M. Starkus ir V. Radzevičius skanaus žuvį, keptą druskoje.

 

Papietavę kelsis į „Snow areną“ keltuvu „Lynų kelias“. Šioje kalnų mylėtojų itin pamėgtoje vietoje išbandys žiemos pramogas – slidinėjimą. V. Radzevičius susilažins su M. Starkumi, kad nė karto nenukris čiuoždamas. Kaip V. Radzevičiui seksis slidinėti? Ar laimės jis lažybas?

 

Papramogavę, keliautojai aplankys Česnulio skulptūrų ir poilsio parką. Jį įkūrė vienas žinomiausių Lietuvos medžio drožėjų Antanas Česnulis. Sodyboje esantys medžio drožiniai ar kompozicijos – tik dalis per 30 metų sukauptos kūrybos. Drožėjo rankose medis įgauna naują formą, kuri nepalieka abejingų, o darbštumas stebina.

 

M. Starkus ir V. Radzevičius nepraleis progos apsilankyti analogų pasaulyje neturinčiame šakočių muziejuje. Jame keliautojai sužinos ne tik šakočio istoriją, bet ir kepimo paslaptis.

 

„Aplink Lietuvą. Miestai“ – sekmadieniais, 11.30 val. per TV3 televiziją!

 
 

Projektas Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0003 „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas vietinio turizmo rinkoje“ finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir LR biudžeto lėšų. Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.