Print »  

M. Starkaus ir V. Radzevičiaus nuotykiai Druskininkuose: menas iš druskos ir linksmybės slidinėjant

2018-12-07

Sekmadienio rytais TV3 žiūrovai keliauja aplink Lietuvą. Kartu su Martynu Starkumi, Vytaru Radzevičiumi ir Turizmo departamentu šį kartą jie lankysis Druskininkuose. Laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai aplankys žinomas kurorto vietas ir dar kartą įrodys, kad ne veltui Druskininkai yra vadinami viena populiariausių šalies vietų trumpoms atostogoms. 

Ne kartą šiame mieste anksčiau lankęsi keliautojai aplankys miesto muziejų. Jame išgirs istorijų, kaip atsirado Druskininkų kurortas. Šio miesto istorija itin siejasi su sveikatingumu, todėl keliautojai aplankys ir K. Dineikos sveikatingumo parką. Jame žmonės gydomi oru, judesiu ir vandeniu.

 

„Druskininkai – bene žinomiausias Lietuvos kurortas. Ir ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, – kalbės V. Radzevičius. „Druskininkuose mes buvome daugybė kartų dėl skirtingų priežasčių. Atrodo, kad viską žinai, tačiau yra kažkoks daiktas, kurio tu nepastebi“, – sakys M. Starkus.

 

Laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai nepraleis progos apsilankyti druskos studijoje. Čia druska turi visai kitą gyvenimą. Lauke keliautojai virs druską, o vėliau grožėsis meno dirbiniais, pagamintais iš druskos. „Druska tampa skulptūromis. Gali jas glostyti, grožėtis. Jei kas nors pagaminama iš maisto, tą norisi paragauti“, – įspūdžiais dalinsis M. Starkus. Keliautojai nepraleis progos patys pasigaminti žaislų iš druskos tešlos. Vėliau M. Starkus ir V. Radzevičius skanaus žuvį, keptą druskoje.

 

Papietavę kelsis į „Snow areną“ keltuvu „Lynų kelias“. Šioje kalnų mylėtojų itin pamėgtoje vietoje išbandys žiemos pramogas – slidinėjimą. V. Radzevičius susilažins su M. Starkumi, kad nė karto nenukris čiuoždamas. Kaip V. Radzevičiui seksis slidinėti? Ar laimės jis lažybas?

 

Papramogavę, keliautojai aplankys Česnulio skulptūrų ir poilsio parką. Jį įkūrė vienas žinomiausių Lietuvos medžio drožėjų Antanas Česnulis. Sodyboje esantys medžio drožiniai ar kompozicijos – tik dalis per 30 metų sukauptos kūrybos. Drožėjo rankose medis įgauna naują formą, kuri nepalieka abejingų, o darbštumas stebina.

 

M. Starkus ir V. Radzevičius nepraleis progos apsilankyti analogų pasaulyje neturinčiame šakočių muziejuje. Jame keliautojai sužinos ne tik šakočio istoriją, bet ir kepimo paslaptis.

 

„Aplink Lietuvą. Miestai“ – sekmadieniais, 11.30 val. per TV3 televiziją!

 
 

Projektas Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0003 „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas vietinio turizmo rinkoje“ finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir LR biudžeto lėšų. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.