Print »  

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kviečia keliauti po Lietuvą

2014-04-08

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos pradeda kampaniją „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!”, kurios metu nepailstantys keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kvies keliauti po Lietuvą bei dalyvauti savivaldybių organizuojamuose renginiuose.

Žirgų lenktynės Sartuose, „Dainų šventė“ Vilniuje ar Jūros šventė Klaipėdoje – tai tik keletas žinomiausių renginių Lietuvoje, o juk ištisus metus mūsų šalyje vyksta begalė įdomių įvykių ir švenčių. Be to, ne paslaptis, ką rodo ir statistika, kad Lietuvos gyventojai keliauti dažniausiai renkasi liepos – rugsėjo mėnesiais. Valstybinis turizmo departamentas, siekdamas parodyti, kokia graži yra mūsų šalis, kviečia keliauti po Lietuvą ištisus metus, pažinti mūsų kraštą ir pasidalinti įspūdžiais, kurių, tikime, bus gausybė“,- teigia Valstybinio turizmo departamento vadovė dr. Raimonda Balnienė.

 

Siekdami skatinti vietinį turizmą ir mažinti jo sezoniškumą Valstybinis turizmo departamentas parengė 2014-2015 metais Lietuvos savivaldybių organizuojamų ne vasaros sezono renginių viešinimo kampaniją. Šios kampanijos metu bus patraukliai pristatomas 41 Lietuvos savivaldybių organizuojamas renginys. Įgyvendinamos veiklos apims televizijos laidų rengimą ir transliavimą, komunikaciją spaudoje, socialiniuose tinkluose ir interneto svetainėje www.lithuania.travel/renginiai.  Kampanija vyks trim etapais: 2014 m. balandžio mėnesį, 2014 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiais bei 2015 m. sausio – balandžio mėnesiais.

 

Viena pagrindinių šios kampanijos veiklų – televizijos rubrika „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!”, kurioje keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius iki pat 2015 m. balandžio mėnesio ne sezono metu kvies pažintį Lietuvą ir kartu dalintis įspūdžiais apie įvairiuose Lietuvos miestuose vykstančius renginius.

 

Pirmosios laidos metu keliautojai, lankydamiesi Druskininkuose, pristatys antrąjį balandžio savaitgalį šiame mieste vyksiančią Narcizų žydėjimo šventę. Jos metu Druskininkų gyventojai ir svečiai galės grožėtis pražydusių narcizų jūra Vijūnėlio parke. Jei oro sąlygos bus palankios, čia išskleis žiedus ir dvidešimt sakurų, pasodintų šalia pėsčiųjų ir dviratininkų tako tarp Druskonio ežero ir Vijūnėlio tvenkinio. Gėlių žiedų stebėjimą papildys muzikos ir teatro valandėlės.

 

O paskutinį gegužės savaitgalį (gegužės 30 – birželio 1 d.) Martynas ir Vytaras kvies visus kartu paminėti ypatingos sukakties – šiais metais sukanka 220 metų kaip Druskininkai paskelbti kurortu. Visą savaitgalį mieste vyks įvairaus žanro koncertai, parodos, atrakcijos, pirkėjus vilios tautodailės dirbinių mugė. Radijo stotis „M-1“ „Vyrų dienos“ proga Druskininkuose surengs futbolo varžybas purve, arčiau scenos kvies Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis bei grupės „El Fuego“ ir „Golden Parazyth“, Druskonio ežerą nušvies magijos teatro „DiArchy“ 4D vaizdo projekcijos ant vandens.

 

Pirmąją televizijos rubriką „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” kviečiame žiūrėti balandžio 9 d. 19:50 per „Lietuvos ryto televiziją“. Kita rubrika, kurios metu Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius svečiuosis Birštone, prie ekranų pakvies balandžio 23 d.

 

Savivaldybių organizuojamų renginių viešinimo kampaniją vykdo Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos,  įgyvendindamas ES struktūrinės paramos lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“ (NR. VP3-1.3-ŪM-04-V-10-005).Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.