Print »  

Maskvoje pristatomos Lietuvos sveikatos turizmo naujienos

2018-11-14

Net 11 Lietuvos sveikatos turizmo paslaugų įmonių su Turizmo departamentu dalyvaus šiandien Maskvoje vyksiančioje  tarptautinėje sveikatos turizmo kontaktų mugėje „MedANTOR“. Tai - didžiausias šios turizmo srities renginys, kuriame dėmesys skiriamas užsienio sveikatinimo ir sveikatingumo turizmo paslaugų pristatymui Rusijos rinkoje. Praeitais metais mugėje dalyvavo daugiau nei 250 Rusijos išvykstamojo sveikatos turizmo atstovų. 

„Lietuvos sveikatos turizmo perspektyvos yra be galo didelės. Paklausa ir susidomėjimas sveikatingumo paslaugomis Lietuvoje - milžiniška. Pernai šiame renginyje sulaukėme itin daug klausimų apie gydymo ir poilsio galimybes Lietuvos kurortuose“, - teigia Valstybinio turizmo departamento projektų vadybininkė Irena Achonen, koordinuojanti sveikatos turizmo rinkodarą.

Turizmo departamento atstovė renginio dalyviams pristatys Lietuvos sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugas ir naujienas, taip pat suteiks informaciją apie kiekvieną Lietuvos atstovą, dalyvaujantį „MedANTOR“ renginyje.

Lietuvos medicinos turizmo klasteris „LITCARE“ atstovaus savo narius - medicinos diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos centrus, odontologijos klinikas, sanatorijas, SPA centrus ir viešbučius. Klasterio siūlomos paslaugos apima itin platų spektrą: nuo nuotolinių medicinos turisto konsultacijų, kelionių ir gydymo planavimo, apgyvendinimo iki terapinio ir chirurginio gydymo, medicininės reabilitacijos programų, estetinės ir gydomosios odontologijos, grožio, sporto ir daugelio kitų medicinos sričių.

„Medicinos turistų srautas iš Rusijos nuosekliai auga. Ypač tai jaučia SPA ir sanatorinio-kurortinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos. Lietuvos medicinos turizmo klasteris į „MedANTOR“ vyksta kasmet, nes tai - patogus ir efektyvus susitikimų su esamais ir potencialiais partneriais formatas. Siekiame palaikyti ir plėsti verslo ryšius rusakalbėse rinkose, gerinti Lietuvos kaip medicinos turizmui palankios šalies įvaizdį,“, - teigia vykdantysis „LITCARE“ direktorius Gražvydas Morkus.

Užmegzti bendradarbiavimo kontaktus sieks ir privačios gydymo įstaigos „Kardiolita“ bei „Medicinos diagnostikos ir gydymo centras“. Šios klinikos diegia naujausius gydymo metodus bei didžiuojasi profesionaliais įvairių sričių specialistais.

Reabilitacines, sveikatos programas bei SPA poilsį siūlys „Gradiali“, „Eglė“ bei „Energetikas“ sanatorijos. Taip pat Rusijos išvykstamojo medicininio turizmo atstovų  dėmesio sieks Birštono sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“, 2017 m. pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse („ESPA“ apdovanojimas už inovatyviausią sveikatinimo paslaugą „Flow“ bei aukso medalis Baltijos šalių masažo čempionate).

Informacija apie savo paslaugas dalinsis VILNIUS SPA sveikatingumo centras, pripažintas geriausiu SPA Rytų regione (World Spa & Wellness Awards SPASTAR).

Ilgametę patirtį dirbant su Rusijos turizmo rinkomis turinčios įmonės „ABK TRAVEL“ bei „VILNIUS TRAVEL SERVICE“ pristatys papildomas paslaugas sveikatos turistui – kelionių organizavimą, apgyvendinimą, pervežimus ir laisvalaikio planavimą.

Palangos turizmo informacinis centras pristatys Lietuvos pajūrio kurorto galimybes poilsiaujant, gydantis bei pramogaujant, suteiks informaciją apie kurorto įmonių kontaktus.  

Pagal pirmojo šių metų pusmečio apgyvendinimo įstaigų statistiką, Lietuvoje apsilankė 86,9 tūkst. turistų iš Rusijos, tai yra net 12,8 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

Sveikatos turizmo skatinimo renginys kontaktų mugė „MedANTOR“ 2018 lapkričio 14 d. viešbutyje „Ritz-Carlton Moscow“nuo 10:00 iki 17:00 val. (adresas: Tverskaya g.3, Maskva). Lietuvos sveikatos turizmo galimybių pristatymas 14:20-14:40. Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.