Print »  

PAKARTOTINIS PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS VALSTYBINIO TURIZMO DEPARTAMENTO PRIE ŪKIO MINISTERIJOS LIKVIDAVIMO

2018-10-31 , Atnaujinta 2018-11-13 00:00

 

PAKARTOTINIS PRANEŠIMAS

DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS VALSTYBINIO TURIZMO DEPARTAMENTO PRIE ŪKIO MINISTERIJOS LIKVIDAVIMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.112 straipsniu, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 15 straipsnio 7 dalimi, informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2018 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 839 „Dėl Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos likvidavimo“ nutarė likviduoti Valstybinį turizmo departamentą prie Ūkio ministerijos ir nutraukti jo veiklą nuo 2019 m. sausio 1 d.

Likviduojamo juridinio asmens:

Pavadinimas – Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos;

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga;

Buveinė – Vilnius, Gedimino pr. 38;

Kodas – 188708758;

Registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys – Juridinių asmenų registras;

Likvidacinė komisija:

Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė – Komisijos pirmininkė

Juozas Raguckas – Komisijos primininko pavaduotojas

 

 

Komisijos nariai:

Arūnas Alekna

 

 

Renaldas Čiužas

 

 

Lina Druto

 

 

Jurgita Kačėnaitė

 

 

Stasė Rimkienė

 

 

       

Įgaliojimų pradžia 2018 m. rugsėjo 21 d., įgaliojimų pabaiga pateikus Juridinių asmenų registrui biudžetinės įstaigos likvidavimo aktą ir kitus teisės aktų nustatytus dokumentus, reikalingus likviduojamai biudžetinei įstaigai išregistruoti.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.