Print »  

Panaikintas UAB „Voyage-Voyage“ kelionių organizatoriaus pažymėjimas

2015-04-20

Šiandien, 2015 m. balandžio 20 d., Valstybinio turizmo departamento (toliau – VTD) direktorės įsakymu panaikintas UAB „Voyage-Voyage” kelionių organizatoriaus pažymėjimas (Nr. 013737).

Pažymėjimo galiojimas panaikintas vadovaujantis Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo 4 straipsnio 9 dalies 7 punktu, kelionių organizatoriui UAB “Voyage-Voyage” 2015 m. balandžio17 d. raštu pateikus VTD prašymą dėl kelionių organizatoriaus pažymėjimo panaikinimo ir pranešus apie tai, kad įmonė negali vykdyti prisiimtų finansinių įsipareigojimų.

VTD šiandien paprašė bendrovės nedelsiant pateikti informaciją apie visus iki kelionių organizatoriaus UAB „Voyage-Voyage” pažymėjimo panaikinimo prisiimtus įsipareigojimus turistams ir bendradarbiauti sprendžiant neatidėliotinus klausimus.

Siekiant kuo operatyviau vykdyti nuostolių kompensavimo procedūrą, prašymus dėl patirtų turistų nuostolių VTD ragina pateikti per 3 mėnesius, iki 2015 m. liepos 3 d.

Nustatytas terminas gali būti pratęsiamas, įvertinus nukentėjusių turistų skaičių bei ikiteisminio tyrimo institucijų spendimus dėl UAB "Voyage-Voyage".

Šiuo metu VTD yra gavęs 38 turistų pretenzijas dėl UAB „Voyage – Voyage“ nevykdytų įsipareigojimų. Pagal šias pretenzijas prašoma kompensuoti suma yra 91 156,85 eurų. Tai yra turistų prašymuose nurodyta suma, kurios dydžio pagrįstumas, siekiant mokėti draudimo išmoką, dar bus vertinamas.

UAB „Voyage-Voyage“ veikla apdrausta „BTA Insurance Company“, galioja nuo 2015-02-27 iki 2016-02-26, draudimo suma 91 372,70 eurų.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.