Print »  

Panaikintas UAB „Voyage-Voyage“ kelionių organizatoriaus pažymėjimas

2015-04-20

Šiandien, 2015 m. balandžio 20 d., Valstybinio turizmo departamento (toliau – VTD) direktorės įsakymu panaikintas UAB „Voyage-Voyage” kelionių organizatoriaus pažymėjimas (Nr. 013737).

Pažymėjimo galiojimas panaikintas vadovaujantis Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo 4 straipsnio 9 dalies 7 punktu, kelionių organizatoriui UAB “Voyage-Voyage” 2015 m. balandžio17 d. raštu pateikus VTD prašymą dėl kelionių organizatoriaus pažymėjimo panaikinimo ir pranešus apie tai, kad įmonė negali vykdyti prisiimtų finansinių įsipareigojimų.

VTD šiandien paprašė bendrovės nedelsiant pateikti informaciją apie visus iki kelionių organizatoriaus UAB „Voyage-Voyage” pažymėjimo panaikinimo prisiimtus įsipareigojimus turistams ir bendradarbiauti sprendžiant neatidėliotinus klausimus.

Siekiant kuo operatyviau vykdyti nuostolių kompensavimo procedūrą, prašymus dėl patirtų turistų nuostolių VTD ragina pateikti per 3 mėnesius, iki 2015 m. liepos 3 d.

Nustatytas terminas gali būti pratęsiamas, įvertinus nukentėjusių turistų skaičių bei ikiteisminio tyrimo institucijų spendimus dėl UAB "Voyage-Voyage".

Šiuo metu VTD yra gavęs 38 turistų pretenzijas dėl UAB „Voyage – Voyage“ nevykdytų įsipareigojimų. Pagal šias pretenzijas prašoma kompensuoti suma yra 91 156,85 eurų. Tai yra turistų prašymuose nurodyta suma, kurios dydžio pagrįstumas, siekiant mokėti draudimo išmoką, dar bus vertinamas.

UAB „Voyage-Voyage“ veikla apdrausta „BTA Insurance Company“, galioja nuo 2015-02-27 iki 2016-02-26, draudimo suma 91 372,70 eurų.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.