Print »  

Pasaulio technologijų gigantai planuoja renginius Lietuvoje

2015-11-25

Didžiausios pasaulio technologijų kompanijos domisi galimybėmis savo renginius organizuoti Lietuvoje. Vasarį Vilniuje vyksiančios parodos – kontaktų mugės „CONVENE“ metu mūsų šalies verslininkai prisistatys renginių organizatoriams iš didžiųjų pasaulio korporacijų. Tarp jų – technologijų milžinė „Microsoft“, daugiau nei 180 tūkst. darbuotojų turinti technologijų konsultacinė kompanija „Capgemini“ bei viena didžiausių Rusijos IT paslaugų teikėjų „LANIT“.

Vilniuje taip pat žvalgysis su „Philips“, „Canon“ bei „IBM“ dirbančios renginių agentūros bei vienos stipriausių Europos techninių aukštųjų mokyklų – Olandijos Delfto technologijų universitetas bei Švedijos karališkasis technologijų institutas.

Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė pabrėžia, jog stiprėjantis Lietuvos kaip technologijų šalies įvaizdis naudingas ne tik tiesiogiai su šiuo sektoriumi susijusiam verslui. „Domėdamiesi verslo plėtra mūsų šalyje pasaulio technologijų gigantai atranda ir kitus Lietuvos privalumus, kaip antai sparčiai vystomą konferencijų turizmo infrastruktūrą.
Galime tikėtis, kad užsimezgę verslo kontaktai ateityje peraugs į dar glaudesnį įvairiapusį bendradarbiavimą bei paskatins investicijas,“ – sako J. Beniulienė.

 

Pritraukti visame pasaulyje žinomas kompanijas „CONVENE“ padeda šiemet užsimezgusi partnerystė su tarptautinių korporacijų renginių organizatorius vienijančiu UNICEO tinklu (angl. United Networks of International Corporate Events Organizers), kurio veikloje aktyviai dalyvauja už didžiųjų korporacijų renginius atsakingi jų vadovai.

 

Ketvirtoji paroda – kontaktų mugė „CONVENE“ įvyks 2016 m. vasario 10-11 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“. Renginyje laukiama daugiau nei 160 užsienio klientų, besidominčių renginių organizavimu regione. Savo paslaugas jiems pristatys daugiau nei 70 kompanijų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos, Danijos, Suomijos, Rusijos ir Ukrainos.

 

„CONVENE“ organizuoja VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Pagrindiniai projekto partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė bei LR ūkio ministerija. Organizaciniai partneriai: „LITEXPO“, „Baltic Travel Group“, „West Express“, „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Comfort Hotel LT“, „Moon Garden Art Hotel“. Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į parodą-kontaktų mugę CONVENE jau gali registruotis internetu www.convene.lt.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.