Print »  

Pasaulio turizmo dieną bus pradėti skaičiuoti Lietuvos gerbėjai

2013-09-24

Gerbiami žiniasklaidos atstovai,
 

Ar žinojote, jog Lietuva pradėjo oficialų savo gerbėjų surašymą ir nesustos, kol nesurinks vieno milijono? Surašymas vykdomas socialiniuose tinkluose, kur jau startavo kampanija „Like‘able Lithuania“, o pasaulinę turizmo dieną, rugsėjo 27 d., kampanija bus pristatyta ir Jums.

Renginio metu:
 

-          Būsite supažindinti su kampanija „Like‘able Lithuania“, įgyvendinama 5 socialiniuose tinkluose

-          Turėsite galimybę pirmieji išvysti „Like‘able Lithuania“ pristatymo filmuką

-          Sužinosite, kada Lietuvoje išdygs didžiausia LIKE skulptūra

-          Pamatysite, kaip keturių Lietuvos miestų – Vilniaus, Druskininkų, Palangos ir Kauno – atstovai pradeda interaktyvias miestų varžytuves ir pirmieji atiduoda LIKE už savo miestus

 
 
Renginyje dalyvaus:
 

Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos vadovė dr. Raimonda Balnienė

Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas

Seimo narė Kristina Miškinienė

 
 

„Like‘able Lithuania“ kampanijos pristatymas vyks rugsėjo 27 d., 10 val. restorane „NERINGA“, Gedimino pr. 23, Vilniuje.

 
Daugiau informacijos: gerda.butkuviene@tourism.lt
 
 

P.S. Jau dabar smalsu, kas yra „Like‘able Lithuania“? Prisijunk prie Lietuvos gerbėjų čia: http://goo.gl/rgvLGcValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.