Print »  

Pasaulio turizmo dieną bus pradėti skaičiuoti Lietuvos gerbėjai

2013-09-24

Gerbiami žiniasklaidos atstovai,
 

Ar žinojote, jog Lietuva pradėjo oficialų savo gerbėjų surašymą ir nesustos, kol nesurinks vieno milijono? Surašymas vykdomas socialiniuose tinkluose, kur jau startavo kampanija „Like‘able Lithuania“, o pasaulinę turizmo dieną, rugsėjo 27 d., kampanija bus pristatyta ir Jums.

Renginio metu:
 

-          Būsite supažindinti su kampanija „Like‘able Lithuania“, įgyvendinama 5 socialiniuose tinkluose

-          Turėsite galimybę pirmieji išvysti „Like‘able Lithuania“ pristatymo filmuką

-          Sužinosite, kada Lietuvoje išdygs didžiausia LIKE skulptūra

-          Pamatysite, kaip keturių Lietuvos miestų – Vilniaus, Druskininkų, Palangos ir Kauno – atstovai pradeda interaktyvias miestų varžytuves ir pirmieji atiduoda LIKE už savo miestus

 
 
Renginyje dalyvaus:
 

Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos vadovė dr. Raimonda Balnienė

Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas

Seimo narė Kristina Miškinienė

 
 

„Like‘able Lithuania“ kampanijos pristatymas vyks rugsėjo 27 d., 10 val. restorane „NERINGA“, Gedimino pr. 23, Vilniuje.

 
Daugiau informacijos: gerda.butkuviene@tourism.lt
 
 

P.S. Jau dabar smalsu, kas yra „Like‘able Lithuania“? Prisijunk prie Lietuvos gerbėjų čia: http://goo.gl/rgvLGc75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.