Print »  

Pasaulio turizmo organizacijos vadovas Europai giria Lietuvа už aktyvumа

2008-03-03 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Pasaulio turizmo organizacijos vadovas Europai giria Lietuvа už aktyvumа

 

Lietuvoje svečiuojasi Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) vadovas Europai Eduardo Fayos-Sola ir šios organizacijos Turizmo rinkodaros ir konkurencingumo departamento direktoriaus pavaduotoja Sandra Carvao. PTO vadovai dalyvauja Vilniuje vykstančioje tarptautinėje konferencijoje „Turizmo rinkodaros kryptys, iššūkiai ir galimybės,“ kurioje skaito pranešimus apie turizmo rinkodaros svarbа šakos plėtrai, aptaria naujausias turizmo rinkodaros technologijas ir pateiks išvadas bei rekomendacijas Lietuvos turizmo perspektyvoms.

 

Vakar PTO vadovai susitiko su LR ūkio ministerijos valstybės sekretoriumi Gediminu Miškiniu, lankėsi Valstybiniame turizmo departamente prie ūkio ministerijos, kur su Departamento direktoriumi Alvičiu Lukoševičiumi aptarė Lietuvos turizmo siekius ir galimybes.  

 

Kalbėdamas apie Lietuvos turizmo rinkodaros uždavinius E.Fayos-Sola sakė, jog jo nuomone, mūsų šaliai svarbu grįsti savo įvaizdį krašto istorija ir „šaknimis.“ Pasak svečio, šių dienų turizmo rinkodaroje svarbiausias ir įtakingiausias instrumentas yra žinių vadyba. Ji svarbi visoms ūkio sritims ir formuojant valstybės turizmo politikа. žinių vadyba darosi vis aktualesnė, ypač turint galvoje, kaip smarkiai turizmo plėtrа įtakoja pasaulyje kylančios kuro kainos, klimato kaita. E.Fayos-Sola pabrėžė XXI amžiuje didėjančiа turizmo svarbа ir akcentavo, kad PTO šalys-narės turi veikti vieningai. PTO vadovas Europai labai palankiai įvertino Lietuvos aktyvumа Pasaulio turizmo organizacijoje ir išreiškė lūkesčius, kad Lietuvos indėlis bus išties reikšmingas, nes šalis atneš naujų idėjų ir pasiūlymų.

 

2007 m. Kolumbijoje vykusioje 17-oje Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) Generalinėje asamblėjoje Lietuva buvo išrinkta atstovauti Europos regionui šios organizacijos Rinkos ir konkurencingumo komitete. Lietuvai pirmаkart išrinkta į vykdančiuosius PTO organus.

 

 

 

 

Daugiau informacijos:

 

Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento atstovė ryšiams su visuomene

t. +(370 5) 210 87 22

r.dirsiene@tourism.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.