Print »  

Patvirtinta Nacionalinės turizmo plėtros 2007-2010 m. programa

2007-08-30 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Šiandien, rugpjūčio 29 d., Vyriausybės posėdyje priimtas nutarimas, kuriuo patvirtinta Nacionalinė turizmo plėtros 2007-2010 m. programa. Tai jau ketvirtoji Nacionalinė turizmo plėtros programa.

Šiandien, rugpjūčio 29 d., Vyriausybės posėdyje priimtas nutarimas, kuriuo patvirtinta Nacionalinė turizmo plėtros 2007-2010 m. programa. Tai jau ketvirtoji Nacionalinė turizmo plėtros programa. Rengiant programа atsižvelgta į Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos parengtа Turizmo plėtros 2007-2010 metais studijа bei atliktus turizmo rinkos tyrimo rezultatus. Programoje pateikiama išsami esamos turizmo situacijos analizė, suformuoti Nacionalinės turizmo plėtros 2007–2010 metų programos turizmo plėtros tikslai ir uždaviniai. Programoje numatyta tobulinti turizmo išteklių planavimo ir valdymo sistemа, plėtoti viešаjа turizmo infrastruktūrа, skatinančiа konkurencingų turizmo produktų plėtrа bei stiprinti Lietuvos turizmo įvaizdį vidaus ir užsienio rinkose. Tikslams pasiekti programoje iškelti šie uždaviniai: tobulinti turizmo sektoriaus planavimа ir administravimа, plėtoti turizmo sektoriaus žmogiškuosius gebėjimus, plėtoti viešаjа kultūrinio turizmo infrastruktūrа, viešаjа aktyvaus poilsio turizmo infrastruktūrа, kurortų viešosios turizmo infrastruktūros potencialа ir jo naudojimа, remti kaimo turizmo, rekreacinės žvejybos ir tradicinių amatų plėtrа, plėtoti Lietuvos turizmo rinkodarа, skatinančiа atvykstamаjį ir vietinį turizmа, pritaikyti naujausias informacines technologijas turizmo informacijos sklaidai. Uždaviniams įgyvendinti į programа įtraukta ir 70 konkrečių priemonių, kurių atsakingi vykdytojai yra daugelis valstybės institucijų. Lėšos programai įgyvendinti bus skiriamos pagal Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto finansines galimybes, rengiant Lietuvos Respublikos atitinkamų metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių įstatymo projektus ir sudarant savivaldybių biudžetus. Finansavimo šaltiniai – valstybės, savivaldybių, ES struktūrinių fondų ir kitos lėšos. Lidija Bajarūnienė, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos Užsienio ryšių vyr. specialistė, 2108724 Daugiau informacijos: Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos Direktoriaus pavaduotojas Juozas Raguckas, tel. 2108707


Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.