Print »  

Pirmаkart Osle – Lietuvos turizmo verslo misija

2007-10-10 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Šiandien (rugsėjo 10 d.) Osle (Norvegijos Karalystė), Lietuvos Respublikos ambasadoje, rengiama pirmoji šioje šalyje Lietuvos turizmo verslo misija.

Šiandien (rugsėjo 10 d.) Osle (Norvegijos Karalystė), Lietuvos Respublikos ambasadoje, rengiama pirmoji šioje šalyje Lietuvos turizmo verslo misija. Misijos metu turizmo įmonių atstovai Osle su kolegomis iš Norvegijos keisis informacija, kontaktais. Ambasadoje Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos užsienio ryšių vyriausioji specialistė Lidija Bajarūnienė pasakos apie Lietuvos turizmo galimybes ir plėtrа, „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ pristatys savo renginius. į verslo misijа iš Lietuvos išvyko atstovai iš Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos, Všį „Lietuvos turizmo plėtros agentūra”, Všį „Vilniaus - Europos kultūros sostinė 2009”, turizmo verslo atstovai iš kompanijų „Litamicus“, „7 Mylios Baltija“, „Baltic Saitas“, „Norida“, „Visit Lithuania“, „West Express“, „Miracle Journey“, „Incentive Travel“, viešbučių „Vanagupė“, „SPA Vilnius“, „E-Guesthouse“, poilsio namų „Baltija“. Verslo misijoje iš Norvegijos pusės dalyvaus Oslo ir Opegardo savivaldybių atstovai, žiniasklaidos leidinio „Aftenposten“, jo priedo „Reise“ žurnalistai, tarptautinės turizmo parodos Osle „Reiseliv – 2008“ organizatoriai, pigių skrydžių bendrovės „Norwegian Air Shuttle ASA“, „Airblue.no“, verslo kompanijų „Terra Nova Scandinavia AS“, „Home Tour AS“, „Great Media AS“ ir kt. atstovai. „Šiemet sausio – birželio mėnesiais Lietuvos kolektyvinio apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję daugiau nei 11 tūkst. svečių iš Norvegijos, t. y. 34,3 proc. daugiau nei per tа patį 2006-ųjų laikotarpį. Norvegai pagal skaitlingumа tarp visų atvykusiųjų turistų pakilo keliais laipteliais aukščiau ir užima 10 pozicijа. Surengti verslo misijа Osle nutarėme, nes matome dar neišnaudotа Norvegijos potencialа“, - sako Alvitis Lukoševičius, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius. Imantas Paliakas, 2108722 Atstovas žiniasklaidai Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos Daugiau informacijos: Lidija Bajarūnienė, 2108724 Užsienio ryšių vyriausioji specialistė Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos


Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.