Print »  

Populiariausiame britų kelionių tinklalapyje – Lietuvos turizmo reklama

2007-11-07 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

     Rytoj, lapkričio 7 d. (trečiadienį), vienoje populiariausių Didžiojoje Britanijoje kelionių paieškos ir laisvalaikio planavimo interneto svetainių www.lastminute.com pradedama Lietuvos turizmo reklaminė kampanija. Jа inicijuoja Lietuvos turizmo informacijos centras Londone

            Rytoj, lapkričio 7 d. (trečiadienį), vienoje populiariausių Didžiojoje Britanijoje kelionių paieškos ir laisvalaikio planavimo interneto svetainių www.lastminute.com pradedama Lietuvos turizmo reklaminė kampanija. Jа inicijuoja Lietuvos turizmo informacijos centras Londone.

Pirmoji šioje šalyje reklaminė kampanija internete vyks du mėnesius – lapkritį ir sausį. Jos tikslas paskatinti britus į Lietuvа keliauti ne sezono metu bei populiarinti Lietuvа, kaip turizmui patraukliа šalį.

Kampanijos metu interneto svetainės lankytojai pamatys daugiau kaip 600 000 reklaminių banerių, specialiai šiai kampanijai sukurtа produkto puslapį, kuriuose pristatoma Lietuva bei Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009. www.lastminute.com vienas lankomiausių Didžiojoje Britanijoje kelionių tinklapių – patenka į penketukа. Per mėnesį šioje svetainėje apsilanko virš 7 mln. unikalių vartotojų.

Kampanija yra skirta Didžiajai Britanijai, todėl ji prieinama tik šios šalies vartotojams.

„Lastminute.com skatins iš kampanijos puslapio aplankyti Lietuvos turizmo informacijos centro Londone tinklalapį www.lithuaniatourism.co.uk, susipažinti su Lietuva ir laimėti du lėktuvo bilietus į Vilnių. Planuojame, kad kampanijos metu mūsų tinklalapio lankomumas išaugs dvigubai“, – sako Lietuvos turizmo informacijos centro Londone direktorė Indrė Trakimaitė.

„Didžiosios Britanijos turistai Lietuvoje sudaro beveik 5 proc. visų turistų ir pagal skaitlingumа patenka į dešimtukа. Džiugu, kad minėtoje šalyje aktyviai populiarinamas Lietuvos vardas, todėl tikimės, kad nauja rinkodaros priemonė dar labiau juos paskatins aplankyti mūsų kraštа“, – teigia Alvitis Lukoševičius, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius.

Per pastaruosius kelerius metus viena populiariausių britų kelionių planavimo priemonių tapo internetas – ypač kelionių paieškos interneto svetainėse, kurių Didžiosios Britanijos vartotojams skirta 12 tūkst. Beje, kasmet sparčiai daugėja britų, kurie keliauja individualiai, ir mažėja besinaudojančių tradicinių kelionių organizatorių paslaugomis.

Didžiosios Britanijos gyventojai yra vieni iš daugiausiai keliaujančių žmonių Europoje. Nuo 2006 m. birželio iki šių metų birželio britai (60 mln.) užsienyje apsilankė 70 milijonų kartų. Du trečdaliai išvykų – atostogų kelionės, vidutinis britas atostogauja keturis kartus per metus. Didžiojoje Britanijoje atostogos skaidomos į kelis trumpesnius intervalus, populiariausia – vadinamosios ilgojo savaitgalio išvykos (city break). 

 

 

Imantas Paliakas, 2108722

Atstovas žiniasklaidai

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos

 

Daugiau informacijos:

Indrė Trakimaitė, + 44 (0) 20 7034 1222, +44 (0) 7817 393048

info@lithuaniatourism.co.uk

Lietuvos turizmo informacijos centras Londone  Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.