Print »  

Portugalijos kelionių organizatorius Qualispresenca LDA patvirtino atšaukiantis skrydžius į Madeirą ir Azorų salas

2016-05-26

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) gavo patvirtinimą iš Portugalijos kelionių organizatoriaus Qualispresenca LDA, kad š. m. gegužės 30 ir birželio 9 d. planuoti skrydžiai į Madeirą ir Azorų salas atšaukiami.

Kelionių organizatorius informavo, kad už gegužės 20 d. neįvykusią organizuotą turistinę kelionę nuostoliai turistams bus atlyginti iki birželio 5 d., o už atšauktas keliones gegužės 30 ir birželio 9 d. pinigai turistams bus gražinti iki birželio 10 d.  Prašymus dėl sutarties nutraukimo, pinigų gražinimo ir kompensacijų turistų prašoma siųsti e. paštu geral@qpmadeira.com.

Kelionių organizatorius taip pat informuoja, kad visiems, norintiems nutraukti sutartis dėl planuotų kelionių spalio 7 ir spalio 17 d., bus grąžinti pinigai sutartyse numatytais terminais, t.y. per 10 darbo dienų nuo sutarties nutraukimo dienos.

Portugalijos kelionių organizatoriaus Qualispresenca LDA
kontaktinis asmuo: 
Direktorius, Ihor Chervonovskyy  
+351969613682 
+37062471906 (skambinti 11:00-17:00, Lietuvos laiku)

UAB „Pegasus tour“ kelionių pardavimo agentūros kontaktinis asmuo: 
 Audrius Laukevičius
+370 52140288
+370 62471906
+351 919278291
info@madeiraisland.lt
info@pegasustour.ltTuristai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.