Print »  

Portugalijos kelionių organizatorius Qualispresenca, LDA išbrauktas iš užsienio kelionių organizatorių, laikinai teikiančių kelionių organizavimo paslaugas Lietuvoje, sąrašo

2016-06-06

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) informuoja, jog įvertinęs gautą informaciją apie Portugalijos kelionių organizatorius Qualispresenca, LDA įsipareigojimų nevykdymą dėl sumokėtų pinigų už neįvykusias keliones grąžinimo, 2016-06-06 sprendimu išbraukė Qualispresenca, LDA iš užsienio kelionių organizatorių, laikinai teikiančių kelionių organizavimo paslaugas Lietuvoje, sąrašo.

Siekdamas užtikrinti Lietuvos turistų interesus, VTD savo iniciatyva kreipėsi į Portugalijos Turizmo departamentą dėl detalesnės informacijos pateikimo ir situacijos komentaro.
 
VTD atkreipia turistų dėmesį, kad sutartys dėl kelionių buvo sudarytos su užsienio (šiuo atveju – Portugalijos) kelionių organizatoriumi (tiesiogiai ar per tarpininką UAB „Pegasus tour“), todėl nemokumo ar bankroto atveju už turistų prarastų lėšų gražinimą ir kitus klausimus atsakingos Portugalijos institucijos.

Gavę naujos informacijos – nedelsiant informuosime papildomai.
 
Kilus klausimams, galite kreiptis į VTD Turizmo veiklos priežiūros skyriaus vyresniąją patarėją Dalią Skučaitę,  tel. 8 706 64 969.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.