Print »  

Pradedamas Lietuvos kaimo turizmo sezonas

2008-05-20 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Lietuvos kaimo turizmo asociacija gegužės 22 d. 15 val. skelbia 2008-ųjų metų sezono pradžiа. Sezono atidarymas vyks kaimo turizmo sodyboje „Juodasis namas“, Ukmergės rajone, Veprių seniūnijoje, Slabados kaime.

 Lietuvos kaimo turizmas - svarbi turizmo sektoriaus dalis. Kaimo turizmas mūsų šalyje - jau ne tik paslaugų verslo objektas. Per palyginti trumpа laikа suformuotas kaimo turizmo įvaizdis, nuolat didėja jo populiarumas. „Džiaugiuosi, kad vis daugiau tiek mūsų šalies, tiek užsienio šalių turistų svečiuojasi Lietuvos kaimo turizmo sodybose. Užsieniečius į jas traukia gamtos grožis, savita kultūra ir papročiai – ypač lietuvių svetingumas“, - sako Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius Alvitis Lukoševičius.

 Statistikos departamento duomenimis, 2007 m. 538 Lietuvos kaimo turizmo sodybose apsilankė 293,7 tūkst. poilsiautojų, iš jų – apie 34,4 tūkst. užsieniečių (11,7% visų poilsiautojų). Dauguma užsieniečių buvo iš Lenkijos (2,5% proc. visų poilsiautojų), Vokietijos (2,4%), Latvijos (1,9%). 2007 m. Lietuvos kaimo turizmo sodybose ilsėjosi 19,1% daugiau poilsiautojų, lyginant su 2006 m..

 Apie savo dalyvavimа maloniai prašome pranešti telefonu +370 5 210 8722 arba el. paštu: r.dirsiene@tourism.lt

 Iš Vilniaus išvykstame 13.30 val.

 KVIEčIAME žURNALISTUS!

 Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento atstovė ryšiams su visuomene

t. +(370 5) 210 87 22Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.