Print »  

Pradėtas įgyvendinti projektas "Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Belgijos, Nyderlandų atvykstamojo turizmo rinkoms" (Nr.05.4.1-LVPA-V-812-01-0004)

2016-07-04 , Atnaujinta 2016-09-08 00:00

Projekto tikslas: skatinti atvykstamąjį turizmą ir atsakingą turizmą, vykdant gamtos ir kultūros objektų ir turizmo maršrutų, trasų, kultūros kelių rinkodarą Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Belgijos ir Nyderlandų rinkose ir organizuojant turizmo renginius Lietuvoje visų atvykstamojo turizmo rinkų atstovams. 

Projekto lėšos - 1 143 987,79 Eur. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Projektu siekiama skatinti atvykstamąjį turizmą ir atsakingą turizmą, vykdant gamtos ir kultūros objektų ir turizmo maršrutų, trasų, kultūros kelių rinkodarą Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Belgijos ir Nyderlandų rinkose ir organizuojant turizmo renginius Lietuvoje visų atvykstamojo turizmo rinkų atstovams. Projektu įgyvendinamos veiklos:

1.      Ne mažiau kaip 16 kompleksinių rinkodaros priemonių įgyvendinimas Italijos ir Prancūzijos turizmo rinkose, pristatant ir populiarinant nacionalinius turizmo maršrutus, trasas, kultūros kelius ir prioritetinius turizmo produktus, apimančius kultūros ir gamtos paveldo objektus, didinant jų žinomumą ir lankomumą;

2.      Ne mažiau kaip 7 reklamos kampanijų įgyvendinimas Ispanijos, Belgijos ir Nyderlandų rinkose, pristatant ir populiarinant nacionalinius turizmo maršrutus, trasas, kultūros kelius ir prioritetinius turizmo produktus, apimančius kultūros ir gamtos paveldo objektus, didinant jų žinomumą ir lankomumą;

3.      Ne mažiau kaip 9 pažintinių turų serijų Lietuvoje organizavimas Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Belgijos ir Nyderlandų žurnalistams bei turizmo specialistams, pristatant ir populiarinant nacionalinius turizmo maršrutus, trasas, kultūros kelius, gamtos ir kultūros paveldo objektus, didinant jų žinomumą ir lankomumą;

4.      Dalyvavimo ne mažiau kaip 3 tarptautinėse turizmo parodose Prancūzijoje, pristatant ir populiarinant nacionalinius turizmo maršrutus, trasas, kultūros kelius ir prioritetinius turizmo produktus, apimančius kultūros ir gamtos paveldo objektus, didinant jų žinomumą ir lankomumą;

5.      Organizavimo turizmo renginio Ispanijos rinkoje bei

6.      Ne mažiau kaip 2 turizmo renginių organizavimo Lietuvoje Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Italijos, Prancūzijos, Norvegijos ar kitų atvykstamojo turizmo rinkų atstovams, pristatant ir populiarinant nacionalinius turizmo maršrutus, trasas, kultūros kelius ir prioritetinius turizmo produktus, apimančius kultūros ir gamtos paveldo objektus, didinant jų žinomumą ir lankomumą.

Projekto tikslas ir planuojamos veiklos atitinka 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 5.4.1 uždavinį „Padidinti kultūros ir gamtos paveldo aktualumą, lankomumą ir žinomumą, visuomenės informuotumą apie juos supančią aplinką“, priemonės Nr. 05.4.1-LVPA-V-812 „Nacionalinių turizmo maršrutų, trasų ir produktų rinkodara bei turizmo ženklinimo infrastruktūros plėtra“ tikslą – didinti kultūros ir gamtos paveldo objektų lankomumą ir žinomumą.

  75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.