Print »  

Prancūzai kviečiami keliauti po Lietuvа kemperiais

2008-01-30 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

šiа savaitę populiariausias Prancūzijos kemperių žurnalas "Le monde du Camping-car" išspausdino 6 puslapių reportažа, kuriame aprašomos keliavimo po Lietuvа galimybės kemperiais ir pristatomos mūsų šalies turizmo paslaugos.

65 tūkst. egz. tiražu leidžiamo "Le monde du Camping-car" žurnalistai Lietuvoje lankėsi Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos ir Lietuvos turizmo informacijos centro (TIC) Paryžiuje kvietimu. Jiems buvo sudaryta speciali 9 dienų programa su nakvyne šalies kempinguose.

„Džiaugiamės, kad straipsnis sulaukė tiek atgarsių tarp prancūzų, - sako TIC Paryžiuje direktorė Inga Lanchas. – Nuo vakar prancūzai skambina ir rašo, norėdami papildomos informacijos, kaip planuoti vasaros atostogas Lietuvoje ir  akcentuoja nusprendę aplankyti nuostabų gamtos kampelį Lietuvа perskaitę straipsnį žurnale“.

"Le monde du Camping-car" žurnalistams kelionė surengta, nes į TIC Paryžiuje besikreipiantys prancūzai, be kitų turizmo rūšių, ypatingai domisi ekoturizmu ir galimybėmis po Lietuvа keliauti kemperiais.  

Be to, nuo praėjusios Prancūzijos internetinės televizijos “TouriGlobe.TV“ http://www.touriglobe.tv/TV025.html puikuojasi Lietuvos reklama. “TouriGlobe.TV“ žiūrima 80 šalių, per mėnesį – per 2 mln. žiūrovų.

Statistikos departamento duomenimis, 2007 m. sausio-rugsėjo mėnesiais Lietuvos apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję beveik 19 tūkst. turistų iš Prancūzijos, t.y. 8 proc. Daugiau nei tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu.

  

Lidija Bajarūnienė, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos

Vyr. specialistė užsienio ryšiams, 2108724, 860433337Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.