Print »  

Prancūzams pristatomos Užgavėnių kaukės

2008-01-25 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Nuo sausio 16 d. Perigoro (Prancūzija) meno ir archeologijos muziejuje galima pamatyti tradicinių lietuviškų Užgavėnių kaukių kolekcijа iš Kretingos miesto muziejaus. Atėję pasižiūrėti pirmаkart Vakarų Europoje pristatomų kaukių prancūzai gauna ir informacijos apie turistinę Lietuvа.

Oficialaus parodos atidarymo metu sausio 18 d. Kretingos muziejininkai surengė teatralizuotа kaukių pristatymа, parodos lankytojams buvo demonstruojamas Jūratės Leikaitės animacinis filmas „Užgavėnės“, platinamas specialiai šiai parodai parengtas leidinys „Užgavėnės. Kaukės ir tradicijos Lietuvoje ir Prancūzijoje“. Lietuvos turizmo ir informacijos centras Paryžiuje parodos lankytojus supažindino su Lietuva ir jos turizmo galimybėmis. Pakvietė atvykti į Kretingos muziejų, aplankyti Lietuvos pajūry, Europos kultūros sostinę Vilnių, kt.

Turizmo informacija bus platinama ir paroda veiks iki vasario 24 dienos.

 Lidija Bajarūnienė

Valstybinio turizmo departamento užsienio ryšių vyr. specialistė,

Tel. 2108724, l.bajaruniene@tourism.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.