Print »  

Prancūzams pristatomos Užgavėnių kaukės

2008-01-25 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Nuo sausio 16 d. Perigoro (Prancūzija) meno ir archeologijos muziejuje galima pamatyti tradicinių lietuviškų Užgavėnių kaukių kolekcijа iš Kretingos miesto muziejaus. Atėję pasižiūrėti pirmаkart Vakarų Europoje pristatomų kaukių prancūzai gauna ir informacijos apie turistinę Lietuvа.

Oficialaus parodos atidarymo metu sausio 18 d. Kretingos muziejininkai surengė teatralizuotа kaukių pristatymа, parodos lankytojams buvo demonstruojamas Jūratės Leikaitės animacinis filmas „Užgavėnės“, platinamas specialiai šiai parodai parengtas leidinys „Užgavėnės. Kaukės ir tradicijos Lietuvoje ir Prancūzijoje“. Lietuvos turizmo ir informacijos centras Paryžiuje parodos lankytojus supažindino su Lietuva ir jos turizmo galimybėmis. Pakvietė atvykti į Kretingos muziejų, aplankyti Lietuvos pajūry, Europos kultūros sostinę Vilnių, kt.

Turizmo informacija bus platinama ir paroda veiks iki vasario 24 dienos.

 Lidija Bajarūnienė

Valstybinio turizmo departamento užsienio ryšių vyr. specialistė,

Tel. 2108724, l.bajaruniene@tourism.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.