Print »  

Prancūzijoje pristatytos Lietuvos turizmo naujienos ir perspektyvos

2012-10-22

Spalio 17 d. Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijoje surengtoje turizmo verslo misijoje Paryžiuje prancūzų turizmo agentūros, informacijos centrai, kelionių operatoriai ir žiniasklaidos atstovai susipažino su patraukliausiais Lietuvos turizmo objektais, paslaugomis ir produktais.

VTD kvietimu Lietuvos ambasadoje Paryžiuje suorganizuotame renginyje apsilankė virš 40 Prancūzijos turizmo sektoriaus atstovų, ilgametę patirtį darbo su Prancūzijos rinka turinčios „Taiga Euro Baltika“, „Baltic Manija“, „Baltic Blues Travel“ bei naujai su šia rinka pradedanti dirbti Lietuvos turizmo kompanija „Amber Tours“.

Prancūzai įdėmiai klausėsi pirmaujančių Lietuvos turizmo verslo atstovų pristatymų ir ypatingai džiaugėsi galėdami sužinoti daugiau apie kultūrines, aktyvaus poilsio, sveikatinimo paslaugas Lietuvoje. Labiausiai Prancūzijos turizmo verslą sudomino golfo galimybės Lietuvoje bei aukštos klasės SPA centrai. Apskritai Lietuvos turizmo infrastruktūra sulaukė pozityvių vertinimų. Ilgamečio bendradarbiavimo patirtį su Lietuvos turizmo verslu turintys Prancūzijos kelionių operatoriai akcentavo profesionalų ir lūkesčius atitinkantį, kokybišką paslaugų teikimą.

Dalyviai aktyviai įsitraukė į po oficialiosios renginio dalies vykusią Kontaktų mugę ir dvišalio bendradarbiavimo galimybių aptarimą. Renginį pagyvino viktorina, kurios metu geriausias žinias apie Lietuvos turizmą pademonstravę svečiai laimėjo tokių prizų kaip skrydis į Lietuvą, apgyvendinimas ir apsilankymas SPA centre „Trasalis“, apgyvendinimas „Choice Comfort“, „Panorama“ viešbučiuose, apsilankymas nuotykių parke „LABAS“ „Senamiesčio gido“ ekskursija po Trakus.

Turistų iš Prancūzijos į Lietuvą antplūdis – vis gausesnis. Vien per pirmąjį 2012 m. pusmetį atvykstamojo turizmo srautai išaugo net 19,8 proc. Įvykęs renginys ne tik supažindino Prancūzijos turizmo verslo atstovus su Lietuvoje pasiekiamomis paslaugomis, bet ir paskatino glaudesnį šalių bendradarbiavimą ateityje.

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.