Print »  

Prancūzus į Lietuvą kvies savaitgaliui

2015-05-25

Siekiant auginti turistų iš Prancūzijos srautus, Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkioministerijos (toliau – VTD) gegužės 26 d. Lietuvos ambasadoje Paryžiuje organizuoja Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginį, kuriame tikimasi sulaukti daugiau nei trijų dešimčių mūsų šalimi susidomėjusių Prancūzijos turizmo verslo atstovų ir žurnalistų.

Pasak VTD direktorės Jurgitos Kazlauskienės, pernai Lietuvos apgyvendinimo įstaigos nakvynę suteikė daugiau nei 26 tūkst. Prancūzijos turistų (6,6 proc. daugiau nei 2013 m.), tačiau didesniam prancūzų susidomėjimui Lietuva vis dar trūksta informacijos apie mūsų šalies turizmo sektorių, ypač jo teikiamų paslaugų kokybę bei įvairovę.

„Visoje Europoje, o ypač Prancūzijoje, itin populiarios trumpos savaitgalio kelionės į kitų žemyno šalių sostines ar kurortus. Norime atkreipti ir paryžiečių, ir prancūzų dėmesį į tai, kad Lietuva yra puiki tokių išvykų kryptis. Mūsų šalyje veiklos savaitgaliui randa tiek miesto kultūros mėgėjai, tiek norintys po darbų pailsėti ramioje gamtos aplinkoje. Birželio mėnesį VTD kvietimu Lietuvoje svečiuosis 3 Prancūzijos žurnalistai iš internetinio kelionių žurnalo voyagerpratique.com ir kelionių žurnalo „Telerama”, kuris platinamas kartu su didžiausiu Prancūzijos dienraščiu „Le Monde”. Šie žurnalistai išreiškė didžiulį susidomėjimą Vilniaus kultūriniais renginiais bei gintaro pritaikymu turizmui pajūrio regione. Tikimės, kad jų publikacijos ir atsiliepimai paskatins prancūzus atrasti Lietuvos grožį ir svetingumą,“ – teigia J. Kazlauskienė.

Renginio Paryžiuje dalyvius organizatoriai pakvies susipažinti su mūsų šalies turizmo galimybėmis, susipažindins su mažiau žinomomis gintaro panaudojimo galimybėmis bei pakvies paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų. Renginio svečiai taip pat turės progą pasiklausyti žymaus Lietuvos kompozitoriaus M. K. Čiurlionio muzikos.

Ši verslo misija yra projekto „Turizmo informacinių paslaugų ir infrastruktūros plėtra ir turizmo rinkodaros skatinimas“ dalis (VP3-1.3-ŪM-04-V-09-001). Verslo misiją inicijuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, ji įgyvendinama ir finansuojama pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.