Print »  

Pranešimas žiniasklaidai. Lietuvos kelionių organizatoriams pristatomos aktyvaus turizmo galimybės Lietuvoje

2012-05-10 , Atnaujinta 2013-07-15 16:34

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos (VTD) tęsia verslo misijas Lietuvos turizmo verslo atstovams, kuriems siūloma susipažinti su aktyvaus, kultūrinio bei SPA turizmo naujienomis mūsų šalyje. Gegužės 17-18 dienomis vyksianti misija kvies artimiau pažinti bei išbandyti aktyvaus turizmo paslaugas.

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos (VTD) tęsia verslomisijas Lietuvos turizmo verslo atstovams, kuriems siūloma susipažinti su aktyvaus, kultūrinio bei SPA turizmo naujienomis mūsų šalyje. Gegužės 17-18 dienomis vyksianti misija kvies artimiau pažinti bei išbandyti aktyvaus turizmo paslaugas.

Misijos metu, turizmo paslaugų verslo atstovai aplankys aktyvias pramogas lankytojams siūlančius poilsio centrus Trakų ir Prienų apylinkėse. Visi norintys galės išbandyti save irkluodami vikingų valtį Birštone, susipažinti su turistų jau pamėgta ar dar tik pirmuosius žingsnius į šiа rinkа žengiančia nauja aktyvaus laisvalaikio praleidimo infrastruktūra Druskininkuose ir jų apylinkėse.

“Aktyvus turizmas, kaip vienas iš 5 svarbiausių Lietuvos turizmo produktų, yra itin svarbi paslaugų sritis, kuria Lietuva gali drаsiai prisistatyti užsienio svečiams, mažinti tiek užsienio, tiek vietos turistų srautų sezoninius svyravimus. Aktyvaus laisvalaikio praleidimo Lietuvoje galimybės leidžia mums būti matomiems turizmo srityje, kadangi sudaro sаlygas aktyviai pramogauti visais 4 metų laikais. Jeigu sveikatinimo ir kultūrinis turizmas yra mažiau veikiami sezoniškumo, tai aktyvaus turizmo srityje vis dar galima kelti sau naujus tikslus. Džiaugiamės matydami, kad jau dabar kai kuriose vietovėse tai yra sėkmingai daroma.” - apie aktyvaus laisvalaikio ir turizmo perspektyvas pasakoja VTD direktorė dr. Raimonda Balnienė.

VTD organizuojamoje verslo misijoje dalyvaus apie 30-ies turizmo įmonių bei renginių organizatorių atstovai, ketinantys betarpiškai susipažinti su vietos verslininkų siūlomomis aktyvaus turizmo paslaugomis ir jų paketais turistams. Misijos metu turistų pamėgtame Visuomenės harmonizavimo parke bus organizuojama kontaktų mugė, kurios metu kelionių organizatoriai bei paslaugų teikėjai galės užmegzti ir atnaujinti abipusiai naudingus ryšius.

Aktyvaus turizmo verslo misija gegužės 17-18 d. vyks kaip viena iš Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos įgyvendinamo projekto „Vietinio turizmo verslo misijų ir pažintinių turų organizavimas” sudėtinių dalių. Dzūkijos regiono paslaugų teikėjai į kontaktų mugę, kuri vyks gegužės 18 d. 9 val., vis dar kviečiami registruotis telefonu (8 5) 212 58 03 arba el. paštu conference@estravel.lt.

 

 

Daugiau informacijos:

Dalius Kontrimavičius

Atstovas ryšiams su žiniasklaida

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio Ministerijos

Tel. 8 706 64967

dalius.kontrimavicius@tourism.lt


Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.