Print »  

Pranešimas žiniasklaidai. Lietuvos kelionių organizatoriams pristatomos aktyvaus turizmo galimybės Lietuvoje

2012-05-10 , Atnaujinta 2013-07-15 16:34

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos (VTD) tęsia verslo misijas Lietuvos turizmo verslo atstovams, kuriems siūloma susipažinti su aktyvaus, kultūrinio bei SPA turizmo naujienomis mūsų šalyje. Gegužės 17-18 dienomis vyksianti misija kvies artimiau pažinti bei išbandyti aktyvaus turizmo paslaugas.

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos (VTD) tęsia verslomisijas Lietuvos turizmo verslo atstovams, kuriems siūloma susipažinti su aktyvaus, kultūrinio bei SPA turizmo naujienomis mūsų šalyje. Gegužės 17-18 dienomis vyksianti misija kvies artimiau pažinti bei išbandyti aktyvaus turizmo paslaugas.

Misijos metu, turizmo paslaugų verslo atstovai aplankys aktyvias pramogas lankytojams siūlančius poilsio centrus Trakų ir Prienų apylinkėse. Visi norintys galės išbandyti save irkluodami vikingų valtį Birštone, susipažinti su turistų jau pamėgta ar dar tik pirmuosius žingsnius į šiа rinkа žengiančia nauja aktyvaus laisvalaikio praleidimo infrastruktūra Druskininkuose ir jų apylinkėse.

“Aktyvus turizmas, kaip vienas iš 5 svarbiausių Lietuvos turizmo produktų, yra itin svarbi paslaugų sritis, kuria Lietuva gali drаsiai prisistatyti užsienio svečiams, mažinti tiek užsienio, tiek vietos turistų srautų sezoninius svyravimus. Aktyvaus laisvalaikio praleidimo Lietuvoje galimybės leidžia mums būti matomiems turizmo srityje, kadangi sudaro sаlygas aktyviai pramogauti visais 4 metų laikais. Jeigu sveikatinimo ir kultūrinis turizmas yra mažiau veikiami sezoniškumo, tai aktyvaus turizmo srityje vis dar galima kelti sau naujus tikslus. Džiaugiamės matydami, kad jau dabar kai kuriose vietovėse tai yra sėkmingai daroma.” - apie aktyvaus laisvalaikio ir turizmo perspektyvas pasakoja VTD direktorė dr. Raimonda Balnienė.

VTD organizuojamoje verslo misijoje dalyvaus apie 30-ies turizmo įmonių bei renginių organizatorių atstovai, ketinantys betarpiškai susipažinti su vietos verslininkų siūlomomis aktyvaus turizmo paslaugomis ir jų paketais turistams. Misijos metu turistų pamėgtame Visuomenės harmonizavimo parke bus organizuojama kontaktų mugė, kurios metu kelionių organizatoriai bei paslaugų teikėjai galės užmegzti ir atnaujinti abipusiai naudingus ryšius.

Aktyvaus turizmo verslo misija gegužės 17-18 d. vyks kaip viena iš Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos įgyvendinamo projekto „Vietinio turizmo verslo misijų ir pažintinių turų organizavimas” sudėtinių dalių. Dzūkijos regiono paslaugų teikėjai į kontaktų mugę, kuri vyks gegužės 18 d. 9 val., vis dar kviečiami registruotis telefonu (8 5) 212 58 03 arba el. paštu conference@estravel.lt.

 

 

Daugiau informacijos:

Dalius Kontrimavičius

Atstovas ryšiams su žiniasklaida

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio Ministerijos

Tel. 8 706 64967

dalius.kontrimavicius@tourism.lt


Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.