Print »  

Registracija į parodą IBTM 2016 prasidėjo. Kviečiame registruotis

2016-09-30

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) kviečia  dalyvauti tarptautinėje turizmo parodoje IBTM 2016, kuri vyks 2016 metų lapkričio 29 – gruodžio 1 dienomis Barselonoje, Ispanijoje.

VTD dalyvavimo parodoje tikslas - Lietuvos turizmo galimybių pristatymas, siekiant gerinti Lietuvos žinomumą, skatinti turizmo rinkodarą ir skleisti informaciją apie konferencinio turizmo galimybes Lietuvoje.

DĖMESIO! Registracija į parodą prasidės 2016 m. rugsėjo mėn. 30 d. 11 val.

Registracija vyks kol bus užpildytos preliminariai planuojamos darbo vietos.

 

Registracija bus vykdoma pirmumo tvarka.

 

 

Registracijos anketą rasite paspaudę čia

 

Jei nusprendėte dalyvauti parodoje, maloniai prašome Jūsų užpildyti pateiktą registracijos anketą Priede Nr.1 ir išsiųsti el. paštu:

Adresatų sąraše prašome pridėti gavėjus diana.manzurinaite@tourism.lt, vtd@tourism.lt

Laiško temoje (subject) būtina nurodyti: IBTM 2016 – Registracijos anketa (įmonės pavadinimas)

Užpildytą ir pasirašytą registracijos anketą, prašome siųsti kaip priedą PDF formatu.

Organizatoriai neatsako už laiškus, kurie dėl saugumo apribojimų rūšiuojami kaip “spam” laiškai.

 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Dianą Manžurinaitę, mob. +370 659 07 939,

 



Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.