Print »  

Rekomendacija dėl kelionių į Centrinės Afrikos Respubliką

2013-01-03

Valstybinis turizmo departamentas informuoja apie Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento paskelbtą rekomendaciją dėl kelionių į Centrinės Afrikos Respubliką.

Pranešama, kad ginkluoti sukilėliai, siekiantys nuversti šalies prezidentą Francois Bozize, perėmė keleto miestų šalies šiaurinėje ir rytinėje dalyse kontrolę. Sukilėliai užėmė Sibuto miestą, kuris yra tik 75 km nuo sostinės Bangio. Situacija yra sunkiai nuspėjama. Centrinės Afrikos Respublikos karinės pajėgos sostinėje įrengė kontrolės punktus, paskelbta komendanto valanda.

Dėl blogėjančios saugumo padėties į šalį rekomenduojama nevykti.

Visi šalyje esantys Lietuvos Respublikos piliečiai kviečiami elgtis itin atsargiai ir skubiai užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijoje (el.paštu pilieciai@urm.lt, tel. +370(5)2362444, arba atlikti kelionės registraciją Konsulinės informacijos tinklapyje http://keliauk.urm.lt/).

Valstybinis turizmo departamentas atkreipia dėmesį, kad užsienio valstybėse susidariusią situaciją pagal nustatytas procedūras vertina, nuolat analizuoja bei oficialiai interneto puslapyje http://www.urm.lt rekomendacijų formą skelbia Užsienio reikalų ministerija. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

Nuoroda į Užsienio reikalų ministerijos šiuo metu skelbiamа rekomendacijа: http://keliauk.urm.lt/salis/CFValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.