Print »  

Rekomendacija dėl kelionių į Centrinės Afrikos Respubliką

2013-01-03

Valstybinis turizmo departamentas informuoja apie Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento paskelbtą rekomendaciją dėl kelionių į Centrinės Afrikos Respubliką.

Pranešama, kad ginkluoti sukilėliai, siekiantys nuversti šalies prezidentą Francois Bozize, perėmė keleto miestų šalies šiaurinėje ir rytinėje dalyse kontrolę. Sukilėliai užėmė Sibuto miestą, kuris yra tik 75 km nuo sostinės Bangio. Situacija yra sunkiai nuspėjama. Centrinės Afrikos Respublikos karinės pajėgos sostinėje įrengė kontrolės punktus, paskelbta komendanto valanda.

Dėl blogėjančios saugumo padėties į šalį rekomenduojama nevykti.

Visi šalyje esantys Lietuvos Respublikos piliečiai kviečiami elgtis itin atsargiai ir skubiai užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijoje (el.paštu pilieciai@urm.lt, tel. +370(5)2362444, arba atlikti kelionės registraciją Konsulinės informacijos tinklapyje http://keliauk.urm.lt/).

Valstybinis turizmo departamentas atkreipia dėmesį, kad užsienio valstybėse susidariusią situaciją pagal nustatytas procedūras vertina, nuolat analizuoja bei oficialiai interneto puslapyje http://www.urm.lt rekomendacijų formą skelbia Užsienio reikalų ministerija. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

Nuoroda į Užsienio reikalų ministerijos šiuo metu skelbiamа rekomendacijа: http://keliauk.urm.lt/salis/CFTuristai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.