Print »  

Rekomendacija dėl kelionių į Centrinės Afrikos Respubliką

2013-01-03

Valstybinis turizmo departamentas informuoja apie Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento paskelbtą rekomendaciją dėl kelionių į Centrinės Afrikos Respubliką.

Pranešama, kad ginkluoti sukilėliai, siekiantys nuversti šalies prezidentą Francois Bozize, perėmė keleto miestų šalies šiaurinėje ir rytinėje dalyse kontrolę. Sukilėliai užėmė Sibuto miestą, kuris yra tik 75 km nuo sostinės Bangio. Situacija yra sunkiai nuspėjama. Centrinės Afrikos Respublikos karinės pajėgos sostinėje įrengė kontrolės punktus, paskelbta komendanto valanda.

Dėl blogėjančios saugumo padėties į šalį rekomenduojama nevykti.

Visi šalyje esantys Lietuvos Respublikos piliečiai kviečiami elgtis itin atsargiai ir skubiai užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijoje (el.paštu pilieciai@urm.lt, tel. +370(5)2362444, arba atlikti kelionės registraciją Konsulinės informacijos tinklapyje http://keliauk.urm.lt/).

Valstybinis turizmo departamentas atkreipia dėmesį, kad užsienio valstybėse susidariusią situaciją pagal nustatytas procedūras vertina, nuolat analizuoja bei oficialiai interneto puslapyje http://www.urm.lt rekomendacijų formą skelbia Užsienio reikalų ministerija. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

Nuoroda į Užsienio reikalų ministerijos šiuo metu skelbiamа rekomendacijа: http://keliauk.urm.lt/salis/CF75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.