Print »  

REKOMENDUOJAMA NEVYKTI Į EGIPTĄ

2013-08-17

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) informuoja, kad Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į sudėtingą paskutinių dienų padėtį Egipte, rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į šią šalį.

Šiuo metu esantiems ar Egipte gyvenantiems Lietuvos piliečiams rekomenduojama būti budriems, palaikyti ryšį su kelionių organizatoriais, sekti vietinės valdžios pranešimus, vengti masinio susibūrimo vietų. Visą laiką su savimi turėti asmens dokumentą su nuotrauka. Rekomenduojame likti viešbučio zonoje ar kitoje saugioje vietoje.

Kelionių organizatoriai „Tez Tour“ ir „Novaturas“, vykdydami Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijas, nuo šeštadienio atšaukia rugpjūčio 19 ir 26 d. skrydžius į Egiptą. Šiuo metu Egipto Hurgados kurorte esantys turistai į Lietuvą bus parskraidinti pagal numatytą tvarkaraštį.

Turistai, užsisakę keliones į Egiptą minėtomis dienomis, dėl sutarčių keitimo ar atsisakymo raginami kreiptis į kelionę pardavusią kelionių agentūrą ar kelionių organizatorių, kurie gali pateikti pasiūlymus dėl tolimesnės eigos, įskaitant ir alternatyvias keliones kitu laiku ar kitomis kryptimis.

VTD primena, kad Egipte susidariusią situaciją pagal nustatytas procedūras Lietuvos Respublikoje vertina, nuolat analizuoja bei oficialiai interneto puslapyje www.urm.lt rekomendacijų forma skelbia Užsienio reikalų ministerija.



Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.