Print »  

Renkamas sėkmingiausias 2007 m. turizmo projektas

2007-11-05 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

       Visа lapkričio mėnesį Valstybiniam turizmo departamentui prie ūkio ministerijos galima teikti paraiškas konkursui “Sėkmingiausias 2007 m. turizmo projektas”

 

Visа lapkričio mėnesį Valstybiniam turizmo departamentui prie ūkio ministerijos galima teikti paraiškas konkursui “Sėkmingiausias 2007 m. turizmo projektas”.

Gruodžio viduryje bus paskelbti turizmo sektoriaus geriausieji. Pernai konkursas sulaukė didžiulio susidomėjimo – iš viso pateikta per 100 paraiškų. Konkurso metu įvertinami inovatyviausi, labiausiai Lietuvos turizmo galimybes populiarinantys, šalies įvaizdį gerinantys, skatinantys vietinį ir atvykstamаjį turizmа, didinantys šalies konkurencingumа, pasiekę geriausių rezultatų projektai.

Nugalėtojai yra apdovanojami specialiu prizu ir įgyja teisę naudoti Valstybiniam turizmo departamentui prie ūkio ministerijos priklausantį prekės ženklа “Sėkmingiausias metų turizmo projektas”.

„šiemet tikimės aktyvaus turizmo visuomenės dalyvavimo šiame konkurse, nes tai yra mūsų sektoriaus metų veiklos įvertinimas“, - sako Alvitis Lukoševičius, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius.

Konkursas vykdomas ir nugalėtojai pripažįstami pagal turizmo paslaugų rūšių ar veiklų grupes. šiemet yra pakeisti konkurso nuostatai, atsižvelgiant į turizmo verslo asociacijų pasiūlymus. Dėl sėkmingiausio titulo varžysis viešbučiai, SPA, moteliai, svečių namai; turistinės poilsio įstaigos (sanatorijos, poilsio namai, turizmo centrai, kempingai, kt.); kelionių organizatoriai, kelionių agentūros; kaimo turizmo sodybos; restoranai, kavinės; turizmo informacijos centrai Lietuvoje; nekomercinio turizmo rinkodaros projektai (leidiniai arba interneto svetainės, vaizdo filmai); turizmo infrastruktūros projektai (viešosios turizmo infrastruktūros objektai ar paslaugų, pramogų įmonės).

Paraiškas gali teikti ne tik juridiniai ar fiziniai asmenys, teikiantys turizmo paslaugas, bet ir savivaldybės, turizmo ir verslo asociacijos.

Konkurso paraiškas Valstybinis turizmo departamentas priima nuo 2007 m. lapkričio 1 d. iki lapkričio 30 d., apklausa internete bus vykdoma lapkričio 30 d. – gruodžio 10 d., rezultatų vertinimas – 2007 m. gruodžio 11-13 d., nugalėtojų apdovanojimas – gruodžio 18 d. Paraiškos gali būti siunčiamos paštu, faksu ar elektroniniu paštu.

Konkurso rezultatų vertinimа atliks Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktoriaus įsakymu sudaryta vertinimo komisija. Joje – 3 Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos deleguoti atstovai ir 9 turizmo verslo asociacijų ir visuomeninių organizacijų atstovai (Lietuvos turizmo asociacijos, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos, Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos, Lietuvos kempingų asociacijos, Lietuvos SPA asociacijos, Lietuvos gidų sаjungos, Lietuvos kurortų asociacijos, Lietuvos savivaldybių asociacijos). Vertinimo komisijos pirmininkа ir sekretorių skiria Valstybinio turizmo departamento direktorius.

            Konkurso „Sėkmingiausias 2007 m. turizmo projektas“ nuostatus galima rasti www.tourism.lt.

 

Imantas Paliakas, 2108722

Atstovas žiniasklaidai

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijosValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.