Print »  

Seminaras „Turizmas prieinamas visiems: iššūkiai ir galimybės"

2018-11-19

Turizmo departamentas lapkričio 20 d. kviečia į seminarą turizmo verslo atstovams apie turizmo paslaugų teikimą žmonėms su negalia ir aplinkos jiems pritaikymą.  

 PROGRAMA

10.00 val. Sveikinimo žodis Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos atstovas.

10.10 val. Kur nueiti su žmogumi, judančiu neįgaliųjų vežimėliu? Kaip negirdinčiam žmogui paaiškinti kelią? Kaip neregiui patarti, kokią ekskursiją pasirinkti? Tarptautinio projekto „TOUR4ALL“ (Turizmas visiems) metu sukurta mokymo programa Ugnė Šakūnienė, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos projektų koordinatorė

10.55 val. Kurčiojo žmogaus barjerai keliaujant Monika Kumžaitė, Surdologijos centro gestų kalbos mokymų koordinatore, Lietuvos kurčiųjų draugijos valdybos narė

11.30 val. Kavos pertrauka

12.00 val. ES parama verslui 2014 – 2020 metais Ieva Adomaitytė-Subačienė, Valdymo inovacijų agentūros direktorė

12.35 val. Klientai su judėjimo negalia: paslaugos, informacija, aplinka Ginta Žemaitaitytė, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos projektų koordinatorė

13.15 val. Pietūs

14.00 val. Universalaus dizaino principai žmonėms su regos negalia. Latvijos pavyzdžiai Maris Ceirulis, Latvijos miesto Liepojos aklųjų asociacijos vadovas.

14.45 val. Diskusijos / praktiniai užsiėmimai

15.15 val. Pabaiga

Seminaras vyks LR Ūkio ministerijoje, 213 salėje. Dalyvavimas su registracija.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.