Print »  

Šiandien skelbiame Patraukliausią Lietuvos turizmo traukos vietovę

2017-12-06

Dar vienas turistinis Lietuvos objektas išgarsės Europoje. Lietuvoje išrinkta septinta Patraukliausia turizmo traukos vietovė! Nuo šiol Lietuva turės ne tik 7 UNESCO objektus, bet ir 7 EDEN (European Destinations Of Excellence) vietoves. 

Šių metų Europos Komisijos projekto EDEN tema – kultūrinis turizmas, todėl tarp pretendentų tapti nugalėtoju yra ir cukrumi kvepiantis fabrikas su paminklu runkeliui, ir skirtingų spalvų sinagogos, ir malūnas, kuriame gyva „Velnio nuotakos“ dvasia, ir tvenkinių su liūtų tiltais apsuptas dvaras, ir vieta, kurioje saugomos dr.J.Basanavičiaus kojinės bei V.Kudirkos smuikas, ir pilis, kurioje puoselėjamos senosios aludarystės tradicijos, taip pat - dvaras, į kurį vasaroti žmoną veždavosi pirmasis Lietuvos prezidentas, ir dvaras, kuriame saugomi Tado Blindos ūsai, ir dvaras su nuosava Meilės sala, ir pilis su neramiu vaiduokliu bei iki šiol nerastu lobiu, ir apelsinais kvepiantis dvaras...

Laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė: „Visos vietovės – tikri vietinio turizmo perlai. Tačiau jos turi labai didelį potencialą išgarsėti ir Europoje, nes 2018 m. kovo mėn. bus pristatytos iškilmingoje ceremonijoje Briuselyje. Mes trečiadienį įvardinsime 11 – tiek šiemet išrinkta EDEN patraukliausios turizmo vietovės finalininkų iš 33 dalyvių – karščiausių vietų 2018-ųjų kelionėms po Lietuvą, nes į apdovanojimą galėjo pretenduoti objektai iš mažai žinomų ir dar neatrastų vietovių. O europiečiai išgirs dar vieną vietą, kurios Lietuvoje šiukštu negalima aplenkti.“

Patraukliausios  Lietuvos kultūrinio turizmo traukos vietovės apdovanojimų ceremonija vyks Arkangelo konferencijų ir meno centre (Maironio g. 11, Vilnius), 15 val. Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.