Print »  

Skatinama Lietuvos ir Lenkijos turizmo sektorių partnerystė

2015-04-15

Balandžio 16 d. Gdanske Valstybinio turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) organizuoja turizmo verslo misiją. Renginio metu Lenkijos kelionių operatoriams, turizmo agentūroms, informacijos centrams ir žiniasklaidos atstovams bus pristatomos Lietuvos turizmo paslaugų naujienos.

„Į Lietuvą atvyksta žingeidūs, smalsūs turistai iš Lenkijos. Kaimynai rodo didelį susidomėjimą Lietuva bei renkasi mūsų šalį tiek pažintinėms kelionėms, tiek poilsiui kurortuose ar kaimo turizmo sodybose. Praėjusiais metais Lenkija taip pat pateko tarp penkių populiariausių lietuvių kelionių krypčių. Neabejoju, kad platesnė turizmo galimybių sklaida ir tampresnis Lietuvos ir Lenkijos turizmo sektorių bendradarbiavimas leistų pasiūlyti naujų ir įvairesnių paslaugų abiejų šalių turistams,“ – apie turizmo misijos svarbą kalbėjo VTD direktorė Jurgita Kazlauskienė.

Verslo misijos tikslas – supažindinti Lenkijos turizmo verslo atstovus su patraukliausiais Lietuvos turizmo objektais ir paslaugomis. Renginio metu persipins verslas ir kultūra – dalyviai bus kviečiami pasivaišinti Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalais, bus eksponuojami „Lietuvos aukso“ – gintaro gaminiai.

Viena svarbiausių verslo misijos programos dalių – kontaktų mugė, kurioje abiejų šalių turizmo sektoriaus įmonės galės užmegzti tiesioginius kontaktus ir aptarti ateities bendradarbiavimo galimybes. Renginyje dalyvaus Kauno, Alytaus ir Lazdijų turizmo informacijos centrų, Vilniaus viešbučių „Panorama“, „Ecotel“ ir „Holiday Inn“ ir kelionių organizatoriaus „Vilnius City Tour“ atstovai.

Verslo misija įvyks 2015 m. balandžio 16 d. 11 val., Gdansko miesto Rotušėje (Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku, ul. Korzenna 33/35).

Ši verslo misija yra projekto „Renginių turizmo verslo atstovams organizavimas“ (VP3-1.3-ŪM-V-04-V-11-002) dalis. Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.