Print »  

Skrydžiai į Tunisą nutraukiami, turistai bus parskraidinti į Lietuvą (papildytas 2015 06 30)

2015-06-29 , Atnaujinta 2018-06-29 00:00

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) informuoja, kad atsižvelgiant į sudėtingą padėtį Tunise nuo šiandien iki  rugsėjo 10 d. UAB „Novaturas“ nutraukia suplanuotus skrydžius į Tunisą. Bus vykdomi tik grįžtamieji skrydžiai.

Naujausiais VTD duomenimis, šiuo metu Tunise yra 208 turistai iš Lietuvos ir 2 UAB „Novaturo“ darbuotojai. Šiuo metu Tunise esantys turistai į Lietuvą bus parskraidinti pagal numatytą tvarkaraštį, liepos 3 ir 10 d.

Artimiausi skrydis Enfida – Vilnius bus vykdomas pagal grafiką: atvykimas į Lietuvą numatomas liepos 3 d. 15 val. 05 min (vietos laiku). Numatoma, kad juo grįš apie 180 turistų

Turistai, užsisakę keliones į Tunisą, vietoje savo suplanuotų atostogų šioje šalyje galės rinktis alternatyvas. Dėl sutarčių keitimo ar atsisakymo turistai kviečiami kreiptis į kelionę pardavusį kelionių pardavimo agentą ar kelionių organizatorių, kurie gali pateikti pasiūlymus dėl tolimesnės eigos, įskaitant alternatyvias keliones kitomis kryptimis. Numatomi papildomi reisai kitomis kryptimis užtikrinant, kad klientai galėtų išvykti planuotų atostogų.

VTD primena, kad Tunise susidariusią situaciją pagal nustatytas procedūras vertina, nuolat analizuoja bei oficialiai interneto puslapyje www.urm.lt rekomendacijų forma skelbia Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija. Šiuo metu rekomenduojama susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į tam tikras Tuniso dalis, nes teroristinių išpuolių tikimybė išaugusi. Naujausi įvykiai rodo, kad nuo teroristinių išpuolių neapsaugotas nei vienas šalies regionas. Rekomenduojama visiškai atsisakyti kelionių į Čambi nacionalinį parką (Djebel Chambi) ir į pasienio su Alžyru ir Libija regionus. Keliaujantiems į šalies pietuose esančią karinę zoną reikalingas specialus leidimas.

Daugiau informacijos ir rekomendacijų: http://keliauk.urm.lt/salis/TN

Šiuo metu Tunise esantiems Lietuvos turistams rekomenduojama būti budriems, palaikyti ryšį su kelionių organizatoriaus atstovais, sekti vietinės valdžios pranešimus, vengti masinio susibūrimo vietų. Visą laiką su savimi turėti asmens dokumentą su nuotrauka. Rekomenduojame nevykti į suplanuotas ekskursijas ir likti viešbučio zonoje ar kitoje saugioje vietoje.

 
Skrydžių tvarkaraštį Enfida – Vilnius kryptimi galima rasti čia:

http://www.novaturas.lt/informacija/isvykimo-laikai/skrydziu-tvarkarastis?search%5Bdeparture%5D=NBE&search%5Barrival%5D=VNO&search%5Bdeparture_date%5D=&search%5Barrival_date%5D=&search%5Bsubmitted%5D=trueTuristai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.