Print »  

Suomiams pristatyti naujo turistinio sezono Lietuvoje perliukai

2014-04-09

Balandžio 3 d. Helsinkyje Valstybinis turizmo departamento prie LR Ūkio ministerijos Suomijos turizmo verslo bei žiniasklaidos atstovams pristatė Lietuvos turizmo galimybes, akcentuodamas patraukliausius naujojo turistinio sezono renginius ir atrakcijas turistams.

„Balti paplūdimiai, turtingas ir įvairus kultūrinis gyvenimas, unikalios sveikatinimo procedūros ir gerai išvystyta viešbučių bei SPA infrastruktūra – dalykai, labiausiai intriguojantys Suomijos turistus. Šiuo metu Vilnius suomiams pasiekiamas itin greitai ir patogiai – net 13 tiesioginių skrydžių per savaitę. Geras susisiekimas ir lietuviška kaina už skandinavišką produkcijos ir paslaugų kokybę neabejotinai skatina suomių susidomėjimą Lietuva,“ – sako Valstybinio turizmo departamento Rinkodaros skyriaus vyr. specialistė I. Druktenė 

 

Suomiams prisistatė su atvykstamuoju turizmu dirbančios Lietuvos kompanijos: „Baltic Way“, „Boutique Travel“, „Discover Baltics | Guliverio kelionės“, „Solo pirtis“, taip pat Vilniaus miesto savivaldybės Turizmo skyrius. Renginio svečiai buvo ne tik supažindinti su svarbiausiomis šios vasaros Lietuvos kurortų, sostinės ir kitų miestų naujienomis, bet ir degustavo tradicinius Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalus ir produktus. Jeigu analogiško renginio Stokholme metu švedai klausinėjo recepto ir negalėjo atsiragauti keptos duonos su česnaku, suomiai žavėjosi skilandžiu ir sula bei teiravosi apie tradicinio kastinio su kanapių sėklomis kilmę.


Rauno Viemero, buvęs Suomijos ambasadorius Lietuvoje, šiuo metu Suomijos ir Lietuvos prekybos asociacijos valdybos pirmininkas, džiaugėsi Lietuva – sparčiai besivystančia šalimi, kurią kaskart aplankius negali nepastebėti tobulėjimo ir pažangos, sugebant išlaikyti ir puoselėti kultūrinį paveldą.

 

Ekspozicijoje „Gintaras kitaip“ susipažindinta su Lietuvoje prasidedančiu pasauliniu gintaro keliu ir dar mažai žinomomis gintaro pritaikymo galimybėmis kosmetikoje, kulinarijoje ir SPA paslaugose. Svečiai galėjo apžiūrėti ir Lietuvos fotografų darbų parodą, pasakojančią trumpas istorijas apie Lietuvos gamtos turtų virtimą meno kūriniais bei kasdieninio naudojimo produktais.

 

Daug pozityvių emocijų renginiui suteikė loterija, kurios metu svečiai turėjo galimybę laimėti įspūdingas keliones į Lietuvą ir išbandyti viešbučių „SPA Hotel Belvilis", „Hotel Corner“, „Babilonas“, „National Golf Resort“, „Hotel Moon Garden“ svetingumą, o taip pat paslaugas ir pramogas masažo namuose „Nidos kopos", pirties programą „Solo pirtyje", masažą „SPA Vilnius Sana" centre, ekskursiją po Vilnių autobusu su „Senamiesčio gidu", teminį turą „Gintaro salelės Vilniuje“ iš "LToursideas", SPA procedūras centre „Saulėja", golfo treniruotę „National Golf Resort“ centre, žygį dviračiais Kaune, gintaro terapiją sanatorijoje-viešbutyje „Gradiali".

 

Visi 5 kelionių paketų dviem asmenims į Lietuvą laimėtojai labai džiaugėsi galimybe apsilankyti Lietuvoje ir tuo, kad viešėdami Lietuvoje su kalbos barjeru susidurti greičiausiai neteks, nes dauguma Lietuvos jaunimo šneka angliškai.

 

Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginį š. m. balandžio 3 d, inicijavo Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, jis įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.