Print »  

Suomijos žurnalistai Lietuvoje išbandys golfo aikštynа

2008-04-16 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Skandinavijos šalys vis labiau domisi galimybėmis praleisti laisvalaikį Lietuvoje. Pastaruoju metu ypač išaugo susidomėjimas golfo aikštynais. Jų išbandyti š.m. balandžio 17-18 dienomis atvyksta Suomijos žurnalistų grupė.  Kelionės į Lietuvа metu Suomijos žurnalistai lankysis Kaune, kur jiems bus pristatytos miesto lankytinos vietos, naujai atidaromas viešbutis, galimybės turiningai praleisti laisvalaikį. Suomijos žurnalistų kelionę į Lietuvа rengia Lietuvos turizmo informacijos centras (TIC) Helsinkyje.

  „ši kartа Suomijos žurnalistams bus pristatomas Kaunas. Šalia automagistrales Via Baltica esantis miestas - puiki vieta ilgėliau sustoti tiems, kurie keliauja į Vakarų Europа. žiniasklaidos atstovams norime parodyti, kad Kaune verta užtrukti,“- sako Lietuvos TIC Helsinkyje direktorė Rasa Šlivinskaitė. Vilniuje žurnalistams bus pristatytas projektas „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“, surengti susitikimai su kultūros ir verslo atstovais.

 Lietuvoje suomiai lankysis ir išbandys Sostinių golfo klubo aikštynа. „Suomijoje golfas labai populiarus, o patys suomiai itin atviri naujovėms: jie dažnai keliauja žaisti į Baltijos šalis. Tad tikimės, kad po šios žurnalistų kelionės daugiau suomių sužinos apie galimybes žaisti golfа Lietuvoje ir pasirinks mūsų šalį laisvalaikio poilsiui,“- tikisi R.šlivinskaitė.

 Atvykstančių žurnalistų grupę sudaro populiaraus Suomijos gyvenimo būdo žurnalo „Seurą atstovas, taip pat specializuoto leidinio turizmo profesionalams, specializuoto kelionių žurnalo žurnalistai. Iš šių leidinių suomiai gauna verslo informacijos, sužino apie pasaulio ypatumus ir semiasi idėjų kelionėms. Tad publikacijos apie Lietuvа tokiuose populiariuose leidiniuose neabejotinai bus impulsas Suomijos žmonėms geriau pažinti Lietuvа.

  

Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos

Atstovė spaudai

t. + 370 5 210 8722

 

 

 

Daugiau informacijos:

 

Rasa šlivinskaitė

Lietuvos TIC Helsinkyje direktorė

Tel. +358 9 622 777 17

El.p. info@liettua.fiValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.