Print »  

Susitikimas su Lietuvos turizmo atstovavimą užsienio šalyse įgyvendinančiomis kompanijomis

2015-06-10 , Atnaujinta 2015-06-15 00:00

Valstybinis turizmo departamentas prie LR Ūkio ministerijos maloniai Jus kviečia į susitikimą su Lietuvos turizmo atstovavimą užsienio šalyse įgyvendinančiomis kompanijomis, kuris vyks š.m. birželio 18 dieną Vilniuje. Dalyvauti kviečiami vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriai, viešbučiai bei kiti turizmo paslaugų teikėjai, asociacijų nariai.

Susitikimo tikslas – Lietuvos turizmo atstovavimą užsienio šalyse įgyvendinančios kompanijos Lenkijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje bei Italijoje pristatys savo veiklą, rezultatus bei pasidalins įžvalgomis.

Vieta – Ūkio ministerija (Gedimino pr. 38, Vilnius), konferencijų salė 212 (2 aukštas).
Renginio pradžia - 9:00 val. Trukmė ~1 val.
Dalyvavimas yra nemokamas.


Kviečiame registruotis  el paštu angele.sernaite@tourism.lt iki 2015 m. birželio 16 d.

Visais susijusiais klausimais prašome kreiptis į renginio koordinatorius telefonu 87 066 4975 arba el. paštu
angele.sernaite@tourism.lt.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.