Print »  

Susitikimas su Lietuvos turizmo atstovavimą užsienio šalyse įgyvendinančiomis kompanijomis

2015-06-10 , Atnaujinta 2015-06-15 00:00

Valstybinis turizmo departamentas prie LR Ūkio ministerijos maloniai Jus kviečia į susitikimą su Lietuvos turizmo atstovavimą užsienio šalyse įgyvendinančiomis kompanijomis, kuris vyks š.m. birželio 18 dieną Vilniuje. Dalyvauti kviečiami vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriai, viešbučiai bei kiti turizmo paslaugų teikėjai, asociacijų nariai.

Susitikimo tikslas – Lietuvos turizmo atstovavimą užsienio šalyse įgyvendinančios kompanijos Lenkijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje bei Italijoje pristatys savo veiklą, rezultatus bei pasidalins įžvalgomis.

Vieta – Ūkio ministerija (Gedimino pr. 38, Vilnius), konferencijų salė 212 (2 aukštas).
Renginio pradžia - 9:00 val. Trukmė ~1 val.
Dalyvavimas yra nemokamas.


Kviečiame registruotis  el paštu angele.sernaite@tourism.lt iki 2015 m. birželio 16 d.

Visais susijusiais klausimais prašome kreiptis į renginio koordinatorius telefonu 87 066 4975 arba el. paštu
angele.sernaite@tourism.lt.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.