Print »  

Svečiams iš Tiūringijos – kvietimas jungtis prie pasaulinio gintaro kelio

2014-03-10

Kovo 10 d. Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. R. Balnienė susitiko su Lietuvoje viešinčia Tiūringijos federacinės žemės Landtago delegacija (Vokietija). 

„Delegacijos nariai domėjosi Valstybinio turizmo departamento vykdomais turizmo skatinimo projektais Vokietijoje, bendradarbiavimo galimybėmis turizmo srityje. Vokietiją kaip ir Lietuvą žavi gintaras, tad Tiūringiją pakvietėme prisijungti prie Lietuvoje inicijuoto ir pradėto kurti, analogo neturinčio pasaulinio gintaro kelio projekto,“ – sako VTD direktorė dr. Raimonda Balnienė.

Tiūringijos sostinę Erfurtą ir Vilnių sieja ilgametė draugystė. Miestų draugystės sutartis pasirašyta 1970 m. Nuo to laiko šalys intensyviai bendradarbiauja ir turizmo srityje.  Štai, pavyzdžiui, Erfurte yra puikus viešbutis „Vilnius“ ir Vilniaus gatvė. Tiūringijos gyventojai mielai atostogauja Lietuvoje, lanko savo draugus, o lietuviai gerai pažįsta Tiūringiją kaip Lietuvai itin draugišką Vokietijos žemę.

Susitikime Valstybiniame turizmo departamente dalyvavo draugystės su Lietuva grupės pirmininkas G. Bergemann, Statybos, žemės vystymo ir susisiekimo komiteto pirmininkė, Vidaus reikalų komiteto narė S. Doht, draugystės su Lietuva grupės pirmininko pavaduotojas, Europos reikalų ir Socialinių reikalų, šeimos ir sveikatos komitetų narys M. Koppe, Socialinių reikalų, šeimos ir sveikatos komiteto narys M. Barwolf ir Landtago administracijos darbuotojas H. Mittelsdorf.Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.