Print »  

Šviesos ir ugnies šou nušvies Panevėžį - Lietuvos kultūros sostinę 2014

2014-01-30

Sausio 31 d. 18 val. nušvis Panevėžio miesto Laisvės aikštė – šviesos ir ugnies festivaliu oficialiai prasidės Lietuvos kultūros sostinės 2014 m. renginiai.

Pirmą kartą Panevėžyje bus parodytos 3 D videoinstaliacijos projektas, kuriame atgis garsiojo Juozo Miltinio dramos teatro pastatas. Keliolikos minučių mini spektaklis susirinkusiesiems primins miesto istoriją – nuo pat jo įkūrimo 1503-iaisiais iki šių dienų. Bus atspindėtos Panevėžį garsinusios asmenybės ir svarbiausi miesto simboliai.

 

Miesto Laisvės aikštę papuoš 15 meninių instaliacijų – nuo geometrinių figūrų iki erdvinių projekcijų. Į Kultūros sostinės atidarymą įsitrauks ir Kauno pantomimos teatras, savaip iliustruosiantis visus kultūros sostinės mėnesius.


Specialią atrakciją žiūrovams parengė pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“, organizuojantis interaktyvų žaidimą, kuriame kiekvienas galės išbandyti save kaip dirigentą. Nuo 17 val. prie Panevėžio savivaldybės stovės videoprojektorius, o nepatingėjęs palypėti ant specialios dirigento pakylos galės nors trumpam pasijusti orkestro nariu – diriguoti pasirinktą kūrinį ir priversti orkestrą paklusti.

 

Kultūros sostinės atidarymą vainikuos muzikiniai fejerverkai.

 

Daugiau informacijos apie 2014 m. Lietuvos kultūros sostinės renginius – www.kulturapanevezys.lt .

      Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.