Print »  

Tarptautinės turizmo parodos, turizmo galimybių pristatymo renginiai (2017)

2016-07-08

Kviečiame Lietuvos turizmo specialistus dalyvauti Valstybinio turizmo departamento organizuojamose tarptautinėse turizmo parodose ir renginiuose, skirtuose Lietuvos turizmo galimybių, apimančių gamtos ir kultūros paveldo populiarinimą, pristatymui.

Tarptautinės turizmo parodos ir renginiai bus surengti siekiant tikslo, nustatyto 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonės Nr. 05.4.1-LVPA-V-812 „Nacionalinių turizmo maršrutų, trasų ir produktų rinkodara bei turizmo ženklinimo infrastruktūros plėtra“ projektų finansavimo sąlygų apraše Nr. 1, patvirtintame Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2015 m. gruodžio 9 d. įsakymu Nr. 4-778 – didinti kultūros ir gamtos paveldo objektų lankomumą ir žinomumą, įgyvendinant remiamą veiklą – nacionalinių turizmo maršrutų, turizmo trasų ir prioritetinių turizmo produktų, apimančių kultūros ir gamtos paveldo objektus, rinkodarą.
 

 

Tarptautinių turizmo parodų, kuriose dalyvaus VTD 2017 m., sąrašas

Paroda Miestas/šalis Data Registracija
JATA Tokijas, Japonija 2017 rugsėjo mėn. 20 - 24 d.  
Global Tourism Economy Forum Macau, Kinija 2017 spalio 16 - 17 d.  
Senior Massen Stokholmas, Švedija 2017 spalio 24 - 26 d.  
TTG Riminis, Italija  2017 spalio mėn. 12 - 14 d.  
Reiselust Brėmenas, Vokietija 2017 lapkričio 3 - 5 d.   
MedAntor Maskva, Rusija 2017 lapkričio 16 d.  
SITV Colmar, Prancūzija 2017 lapkričio 10 - 12 d.   
IBTM Barselona, Ispanija 2017 lapkričio 28 - 30 d.  

 

Detalesnę informaciją apie parodas teikia:

Olga Gončarova
El. p. Olga.Goncarova@tourism.lt
Tel. nr.: +370 616 12 136

 

Lietuvos turizmo galimybes pristatančių renginių užsienyje 2017 m. preliminarus sąrašas

Miestas, šalis Data Atsakingas VTD asmuo
Los Andželas, JAV  2017 rugsėjo 30 - spalio 1 d. I. Šlyžiūtė
Brestas, Baltarusija  2017 rugsėjo 20 d.   T. Jackevič

 (Bydgoščius, Ščecinas, Gdanskas) Lenkija

2017 spalis 23-27 d.  T. Jackevič
Maskva, Rusija 2017 lapkričio 15 d. T. Jackevič
Tel Avivas, Izraelis  2017 rugsėjo - spalio mėn. I. Šlyžiūtė

 

Renginiai Lietuvoje 2017 m.

 Miestas Renginys Data Atsakingas VTD asmuo

 Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.