Print »  

Tarptautinės turizmo parodos, turizmo galimybių pristatymo renginiai (2018)

2017-09-11

 Kviečiame Lietuvos turizmo specialistus dalyvauti Valstybinio turizmo departamento organizuojamose tarptautinėse turizmo parodose ir renginiuose, skirtuose Lietuvos turizmo galimybių, apimančių gamtos ir kultūros paveldo populiarinimą, pristatymui.

Tarptautinės turizmo parodos ir renginiai bus surengti siekiant tikslo, nustatyto 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonės Nr. 05.4.1-LVPA-V-812 „Nacionalinių turizmo maršrutų, trasų ir produktų rinkodara bei turizmo ženklinimo infrastruktūros plėtra“ projektų finansavimo sąlygų apraše Nr. 1, patvirtintame Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2015 m. gruodžio 9 d. įsakymu Nr. 4-778 – didinti kultūros ir gamtos paveldo objektų lankomumą ir žinomumą, įgyvendinant remiamą veiklą – nacionalinių turizmo maršrutų, turizmo trasų ir prioritetinių turizmo produktų, apimančių kultūros ir gamtos paveldo objektus, rinkodarą.
 

 

Tarptautinių turizmo parodų, kuriose dalyvaus VTD 2018 m., sąrašas

Paroda Miestas/šalis Data Finansavimas
Reiseliv Oslas, Norvegija 2018 sausio 12 - 14 d.  ESL
Matka Helsinkis, Suomija 2018 sausio 18 - 21 d. ESL
IMTM Tel Avivas, Izraelis 2018 vasario 6 - 7 d. ESL
ITB Berlynas, Vokietija  2018 kovo 7 - 11 d. ESL
MAP Prancūzija 2018 kovo 15 - 18 d.  ESL
IMEX Frankfurtas, Vokietija 2018 gegužės 15 - 17 d.  BL
ITB Šanchajus, Kinija 2018 gegužės 16 - 18 d. ESL
 JATA EXPO Tokijas, Japonija  2018 rugsėjo mėn. (preliminari data)  ESL
Senior Massen  Stokholmas, Švedija 2018 spalio mėn. (preliminari data) ESL 
IBTM  Baselona, Ispanija 2018 m. lapkričio mėn. (preliminari data) BL 
TTG Riminis, Italija 2018 m. spalio (preliminari data) ESL

*BL - biudžeto lėšos

*ESL - Europos sąjungos lėšos

 

Detalesnę informaciją apie parodas teikia:

Olga Gončarova
El. p. Olga.Goncarova@tourism.lt 
Tel. nr.: +370 616 12 136

 

Lietuvos turizmo galimybes pristatančių renginių užsienyje 2018 m. preliminarus sąrašas

Miestas, šalis Data Atsakingas VTD asmuo
Road show (Japonija) 2018 liepos mėn. (preliminari data) O. Gončarova 
     

 

 

 

Renginiai Lietuvoje 2018 m. 

 Miestas Renginys Data Atsakingas VTD asmuo
Vilnius Adventur  2018 sausio 26 - 28 d  
Vilnius Convene  2018 vasario 14 - 15 d.  

 

 Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.