Print »  

Tel Avive pristatytas Lietuvos turistinis potencialas

2014-02-13

Įspūdinga gamta ir daug žalumos, dažni lietūs ir gaivūs orai – dalykai, labiausiai viliojantys karščių nualintus Izraelio turistus atvykti į Lietuvą. Vasario 11 d. Valstybinio turizmo departamento ir Lietuvos ambasados Izraelyje surengtą Lietuvos turizmo galimybių  pristatymą Tel Avive aplankė arti 100 Izraelio turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovų.

Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. R. Balnienė pristatė Lietuvos turizmo galimybes, išplėtotas sveikatinimo paslaugas ir Lietuvos inicijuotą pasaulinį virtualų maršrutą „Gintaro kelias“. Džiaugėsi, kad renginio išvakarėse, vasario 10 d., oficialaus susitikimo metu Izraelio turizmo ministras Uzi Landau patvirtino, jog Izraelis taip pat jungiasi prie pasaulinio „Gintaro kelio“ ir bus jau 14-oji šalis šio unikalaus projekto žemėlapyje.

„Šįkart pajutome jaunosios Izraelio kartos išaugusį susidomėjimą Lietuva ir jos sostine, kurortais, naktinio gyvenimo naujovėmis, pramogomis,  interneto sparta, prieinamumu ir net lietumi, kadangi jau šiuo metų laiku oro temperatūra Tel Avive dieną įkaista iki 28 laipsnių karščio. Be to, nuo praėjusių metų rudens Tel Avivą ir Vilnių jungia nauji tiesioginiai skrydžiai, keleivius vasarą skraidinsiantys net keturis kartus per savaitę. Kelionė į Vilnių trunka 3 su puse valandos. Patogus susisiekimas bei patrauklus turizmo paslaugų kokybės ir kainos santykis – didžiulis potencialas Izraelio turistų srautams į Lietuvą augti,“ – sako VTD direktorė dr. Raimonda Balnienė.  

Birštono merė ir Lietuvos kurortų asociacijos prezidentė Nijolė Dirginčienė susirinkusiuosius supažindino su poilsio galimybėmis Lietuvos kurortuose ir kurortinėse teritorijose. Didelio svečių dėmesio sulaukė žinomo turizmo temomis rašančio Izraelio žurnalisto Omri Galperin įspūdžiai iš kelionių po Lietuvą bei Lietuvos turizmo verslo atstovų parengti konkretūs pasiūlymai turistams.

Renginio metu Izraelio turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovai galėjo ne tik degustuoti gintaro arbatos, gintaro trauktinės ar obuolių sūrio su gintaro rūgštimi, bet ir išmėginti gintaro smilkalus, kremą bei kitus gintaro produktus.  

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšųBalio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.