Print »  

Turistams iš Skandinavijos – patrauklūs pasiūlymai atrasti Lietuvą

2013-04-12

Lietuvos Respublikos ambsadoriaus Švedijos Karalystėje rezidencijoje  balandžio 10 d. suorganizuotų verslo pusryčių Švedijos turizmo verslui bei žiniasklaidai metu buvo paskelbtos naujienos, siekiant paraginti skandinavus atrasti Lietuvą kaip patrauklią turistinę šalį. Avialinijų „SAS“ atstovai pristatė naują tiesioginį skrydį Stokhomas – Vilnius, o „Tallink Siljaline“ atstovai informavo, kad greitu metu Švedijos turistams pateiks patrauklų kelionės keltu pasiūlymą Stokholmas – Ryga – Vilnius. Be to, visą gegužės mėnesį Stokholme vyks lietuviško alaus bei užkandžių pristatymai ir degustacijos.

Verslo pusryčiuose dalyvavo ir tarptautinės destinacijų marketingo kompanijos „Aviareps“ atstovai Stokholme, nuo šių metų pradžios vykdantys Lietuvos turizmo atstovavimа Švedijai, Norvegijai ir Suomijai, ir turintys tikslą padidinti turistų srautus iš Šiaurės šalių į Lietuvа bei pagerinti Lietuvos žinomumą ir įvaizdį.

Sveikinimo žodį taręs ambasadorius E.Bajarūnas pabrėžė, kad Valstybinis turizmo departamentas žengė svarbų žingsnį, paskelbęs tarptautinį konkursą atstovauti Lietuvą užsienyje. Šį konkursą laimėjus Švedijos įmonei bei joje dirbant rinkа profesionaliai išmanantiems Skandinavijos turizmo specialistams Lietuva bus reprezentuojama skandinavams ir suomiams suprantamu bei patraukliu būdu.

Švedija patenka į didžiausių Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkų dešimtuką. Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos vertinimais, 2012 m. Lietuvа aplankė apie 25,4 tūkst. švedų turistų. Vidutinės vienos švedo turisto kelionės išlaidos Lietuvoje siekė 1319,4 Lt, o vidutinė viešnagės trukmė - 4,8 nakvynės.

Nuotraukoje: VTD Tikslinių rinkų skyriaus vyr. specialistė Ieva Druktenė su Lietuvos turizmo atstovavimą Skandinavijoje vykdančios kompanijos „Aviareps“ atstovais  Goran Nilervall ir Paul Riddez.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.