Print »  

Turistų srautai „Mineraliniame miestelyje“ išaugo daugiau nei 100 proc.

2012-09-18

XIX a. dvasia, epochiniai kostiumai, vaidinimai, nemokamos ekskursijos po įdomiausias kurorto vietas. Toks visą vasarą trukęs kultūrinis projektas įtraukė ir Druskininkų bendruomenę, ir turistus.

„Druskininkai – vienintelis Lietuvos kurortas, kuriam pavyko įveikti vienа iš mūsų turizmo rinkos silpnųjų grandžių, t.y. sezoniškumą. Turistai ten laukiami ir šiltuoju, ir šaltuoju metų sezonu – pramogų ir veiklos pasiūla Druskininkuose labai gerai apgalvota. O naujausias projektas „Mineralinis miestelis“ džiugina ne tik kaip atrakcija turistams, bet ir aktyviu bendruomenės įsitraukimu. Nėra geriau, kai savo miestą taip puoselėja ir dėl jo taip stengiasi patys miestiečiai,“ - su pavykusia iniciatyva kurortą sveikina šventėje dalyvavusi Valstybinio turizmo departamento direktorė R. Balnienė.

Pasak jos, idėjų generavimo kurorte svarbą pagrindžia ir statistika. Per pirmą 2012 m. pusmetį iš visų Lietuvos kurortų Druskininkai sulaukė daugiausia užsienio turistų – 48,6 tūkst. Apskritai nuo 2007 m. turistų srautai į kurortą pastoviai augo ir per 5 metus padidėjo 135 proc. Pagal apgyvendinimo statistiką Druskininkai buvo populiariausi ir tarp lietuvių turistų – čia jų 2012 m. I pusmetį apsistojo 77,3 tūkst. Lietuviai vidutiniškai kurorte praleidžia 3,1 nakvynės, užsienio turistai – 5,7 nakvynės.

Projektą „Mineralinis miestelis“ įgyvendino Druskininkų gidų asociacija, Kultūros centras ir teatras „Niša“, palaikė Druskininkų savivaldybė. Mero pavaduotoja Kristina Miškinienė idėjos autorius ragina projektą tęsti ir žiemą šv. Kalėdų, Naujųjų Metų švenčių laikotarpiu. Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.