Print »  

Turizmo galimybių pristatymas Dubline: „Atrask Lietuvą visais keturiais metų laikais“

2012-10-29

Spalio 25 d. Lietuvos ambasada Airijoje pakvietė Airijos kelionių agentūrų, kitų turizmo verslo organizacijų ir turizmo žiniasklaidos atstovus į turizmo Lietuvoje galimybių pristatymą. Renginyje taip pat dalyvavo Airijoje gyvenantys lietuviai verslininkai ir lietuviškų organizacijų atstovai. Renginio metu jo dalyvius su patraukliausiais Lietuvos turizmo objektais, paslaugomis ir produktais supažindino Lietuvos Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos Tikslinių rinkų skyriaus vedėja Daiva Kirkilaitė-Chetcuti.

„Žmogiškųjų kontaktų ir ekonominių mainų potencialas tarp dviejų šalių yra didelis, jį privalu išnaudoti, ypač artėjant Airijos ir Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungai 2013 metais. Lietuvos privalumai – jos miestai, gamta, kulinarinis paveldas ir svetingi žmonės – yra visa tai, kas airių keliautojui turėtų labai imponuoti,“ – atidarydamas renginį akcentavo Lietuvos ambasadorius Airijoje Vidmantas Purlys.

 

Nepaisant to, kad Airijoje gyvena apie 100 tūkst. lietuvių, šalies turizmo pristatymas airių turizmo verslo atstovams pasirodė labai informatyvus ir padedantis iš naujo įvertinti Lietuvą kaip patrauklią turistinę destinaciją. Airijos kelionių agentūrų asociacijos (CEO) prezidentas Pat Dawson buvo nustebintas tuo, ką Lietuva gali pasiūlyti airių turistams. Kartu su Clare Dunne, „We Unravel Travel“ generaline direktore, jis informuos asociacijos narius ir siūlys parengti kelionių paketus į Lietuvą ir juos pristatyti 2013 m. sausio mėn. tarptautinės turizmo parodos „Holiday World Show metu Dubline.

Taip pat Airijos kelionių agentūrų asociacijos prezidentas P. Dawson pasveikino Lietuvos ambasadą Airijoje tapus asociacijos nare, ir pažymėjo, kad sieks glaudaus bendradarbiavimo su Lietuvos institucijomis ir verslo subjektais, ypač Airijos rinkai patraukliose miestų ir SPA turizmo srityse.

Renginyje dalyvavo ir lietuviai, kurie dirba arba planuoja dirbti turizmo srityje. Jie taip pat įžvelgia potencialą dvišaliam turizmo verslui plėtoti.

Po pristatymo svečiai turėjo galimybę padegustuoti tradicinių lietuviškų patiekalų ir gėrimų.

Lietuvos ambasada Airijoje kartu su Valstybiniu turizmo departamentu 2012-2013 m. vykdo kelis Lietuvos vardo garsinimo ir turizmo į Lietuvą skatinimo projektus: Lietuvos, kaip turizmo šalies, privalumai buvo nušviesti svarbiausiuose Airijos dienraščiuose, 2013 m. sausio mėn. didžiausioje Airijos turizmo parodoje „Holiday World Show“ veiks Lietuvos stendas, jos metu vyks kiti Lietuvą pristatantys renginiai.

 75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.