Print »  

Turizmo industrijos moterims – įkvepiantys patarimai

2016-01-19

Ar galima sėkmingai suderinti šeimą ir karjerą? Kaip įveikti netikėtai iškilusias kliūtis darbe? Kokie svarbiausi moters lyderės bruožai?

Į šiuo klausimus bandys atsakyti „CONVENE 2016“ edukacinės programos dalyviai. Vasarį Vilniuje vyksianti ketvirtoji Baltijos regiono konferencijų turizmo paroda – kontaktų mugė šiemet savo programą papildė moterų lyderystės tema, aktualia net tik renginių industrijai.

Didžiausius iššūkius, su kuriais moterys susiduria kopdamos karjeros laiptais, specialios sesijos metu aptars Švedijos parlamentarė Penilla Gunther bei viena žymiausių konferencijų organizatorių pasaulyje Linda Pereira. Užsienio viešnioms antrins ir lietuvė Amelija Rudenko. Ilgametė viešbučių verslo profesionalė bei lektorė, šiuo metu vadovaujanti užsienio kapitalo bendrovei su renginio svečiais pasidalins savo sėkmės istorija.

 

„CONVENE“ direktorės Jolantos Beniulienės teigimu, moterų vaidmuo versle sparčiai kinta, ypač tai matyti turizmo bei renginių srityje. „Daugybė moterų savo pareigas šeimoje vis sėkmingiau derina su karjera. Štai Lietuvos turizmo industrijoje moterys dominuoja – jos vadovauja viešbučiams, restoranams, turizmo agentūroms bei renginių organizavimo kompanijoms. Šios moterų lyderių sėkmės istorijos įrodo, jog visos kliūtys yra įveikiamos. Tikimės, jog moterų lyderystės sesija įkvėps daugiau moterų siekti karjeros aukštumų“ – sako J. Beniulienė.

 

„CONVENE 2016“ edukacinė programa skirta organizuojantiems renginius ar tiesiog besidomintiems šia sritimi. Organizatoriai taip pat laukia norinčių patobulinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, perprasti vadybos naujoves, išmokti efektyvaus rinkodaros ir pardavimų valdymo. Savo pranešimus programoje skaitys ekspertai iš Austrijos, Danijos, Belgijos, Airijos, Vokietijos, Portugalijos, Jungtinės Karalystės bei Švedijos.

 

Komunikacijos entuziastai turės progą išgirsti vienos svarbiausių žiniasklaidos grupių renginių industrijoje „CAT Publications“ įkūrėjo Martin Lewis patarimus darbui su specializuota žiniasklaida. Renginyje taip pat dalyvaus didžiausio pasaulyje kelionių portalo „TripAdvisor“ atstovas Europai Thomas Bangert, kuris palygins trijų Baltijos šalių turizmo rinkas ir pateiks vertingų įžvalgų apie jų perspektyvas.

 

Paroda – kontaktų mugė „CONVENE“ įvyks 2016 m. vasario 10-11 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“. Organizatoriai laukia daugiau nei 165 renginių organizavimu regione besidominčių užsienio klientų ir tikisi surengti apie 3750 dalykinių susitikimų. Savo paslaugas klientams pristatys daugiau nei 80 kompanijų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos, Danijos, Suomijos ir Rusijos.

 

„CONVENE“ organizuoja VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Pagrindiniai projekto partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė bei LR ūkio ministerija. Organizaciniai partneriai: „LITEXPO“, „Baltic Travel Group“, „West Express“, „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Comfort Hotel LT“, „Moon Garden Art Hotel“. Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į renginį gali registruotis internetu www.convene.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.