Print »  

Turizmo skvere Jūros šventėje – vietinių turistų susitikimo vieta

2018-07-19

Jau trečią kartą ryškiausiame vasaros renginyje Jūros šventėje – Turizmo skveras, kurio idėją prieš trejus metus inicijavo Turizmo departamentas. Šiemet čia vietinio turizmo fanų lauks Turizmo departamento darbuotojai, taip pat Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Klaipėdos rajono, Palangos, Neringos, Kretingos, Šilutės, Skuodo,  Druskininkų, Birštono, Anykščių, Kėdainių, Ignalinos, Ukmergės, Utenos, Šiaulių, Molėtų bei Zarasų turizmo informacijos centrų atstovai ne tik su turistinio sezono naujienomis, bet ir žaidimais bei vaišėmis. 

„Jei ne jūs keliaujate į Lietuvą, tai Lietuva atkeliauja pas jus. Vienoje vietoje – turizmo informacijos centrai iš visos šalies, tiesiogiai galintys atsakyti į klausimus apie tai, kur keliauti šį sezoną, ką pamatyti ir ką išbandyti. Turizmo skverai didžiųjų miestų Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos šventėse tampa tradicine vietinių turistų bendruomenės susitikimo vieta. Nepraleiskime progos atrasti regionus ir geriau pažinti šalį“, - kviečia laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Informacinėje turizmo palapinėje – vietinio turizmo naujienos bei keliavimo po Lietuvą galimybės. O taip pat – šakočio kepimas ir degustavimas, laimės ratas, magnetinis Lietuvos žemėlapis, virtualios realybės filmai apie Lietuvą, kelionių žemėlapiai ir leidiniai.

Vilnių lankytojai bus kviečiami aplankyti ne tik per senamiesčio prizmę, bet atrasti ir atokesnių miesto rajonų įdomybes. Kaunas visus norinčius puoš laikinomis tatuiruotėmis. Kurortai rūpinsis Jūros šventės dalyvių sveikata: Druskininkai girdys mineraliniu vandeniu, Birštonas – Kneipo arbata. Ignalina bendroje Aukštaitijos ežerų krašto palapinėje greta vaikų puošto avilio kvies degustuoti prezidentinio medaus, Zarasai – Šlyninkos malūne keptos duonos, Molėtai kvies į virtualią kosminę kelionę. Anykščiai organizuos viktoriną su anykštietiškais prizais, Kėdainiai demonstruos tradicinius amatus.

Turizmo skveras ant laivo "Meridianas" denio bus atidaromas penktadienį, liepos 27 d.,14 val. ir dirbs iki 20 val. Šeštadienį - 12-20 val., sekmadienį - 12-15 val.

Kelionės po Lietuvą išgyvena tikrą renesansą – vien šių metų pirmą ketvirtį bent su viena nakvyne po mūsų šalį keliavo 278 tūkst. vietinių turistų, t.y. 7 proc. daugiau nei 2017 m. tuo pačiu laikotarpiu.

Projektas Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0003 „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas vietinio turizmo rinkoje“ finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir LR biudžeto lėšų. Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.