Print »  

Turizmo verslo žinia japonams: „Lietuvoje – ne tik Vilnius“

2016-09-22

Šiandien prasidedančioje didžiausioje tarptautinėje turizmo parodoje „JATA Tourism EXPO Japan 2016“ Tokijuje (Japonija) – ir kvietimas aplankyti Lietuvą. Mūsų šalį kaip atostogų kryptį Japonijos turistams siūlo rinktis nuvykę Lietuvos turizmo verslo profesionalai, savivaldos ir valstybinių institucijų atstovai.  

Lietuvoje būtina aplankyti ne tik sostinę, bet ir Kauną, Birštoną, kitus išskirtinio grožio miestus ir miestelius, kaimo turizmo sodybas. Tokia buvo pagrindinė Lietuvos delegacijos žinia Tokijuje, paskleista parodos atidarymo išvakarėse Lietuvos ambasadoje įvykusiame Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginyje. Jame dalyvavo daugiau nei 50 Japonijos turizmo specialistų ir vietos žiniasklaidos atstovų.  

„Toks renginys Japonijoje – ne pirmas. Japonų turistai jau yra atradę Baltijos šalis ir jose noriai praleidžia savo atostogas. Todėl dabar mūsų tikslas yra gilinti japonų žinias apie Lietuvą, sudominti juos turizmo galimybėmis kituose miestuose, ypač rekreacinio ir sveikatos turizmo paslaugomis, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų objektų lankymu, ir taip siekti pailginti jų viešnagės laiką mūsų šalyje“, - didelį Japonijos ir Lietuvos bendradarbiavimo potencialą mato Lietuvos turizmo galimybių renginį atidariusi ūkio viceministrė Rasa Noreikienė.

Vilniaus turizmo galimybes Tokijuje pristatė VšĮ "GO Vilnius" Turizmo ir konferencijų biuro vadovė Jolanta Beniulienė, Kauno – savivaldybės Užsienio reikalų skyriaus vedėja Emilija Šakalienė, Birštono – merė Nijolė Dirginčienė. Aktyvaus susirinkusių susidomėjimo sulaukė kaimo turizmo galimybes reprezentavęs Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidentas Linas Žabaliūnas ir lankytinų vietų japonams TOP-10, kurį sudarė aktyviai po Lietuvą keliaujantis Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda, pristačiusi Valstybinio turizmo departamento vadovė Jurgita Kazlauskienė.

Lietuvos turizmo verslą renginiuose Japonijoje atstovauja „Amber Tours“ ir „Baltic Travel Group“. Susisiekimo tarp šalių galimybes ne tik per Helsinkį, bet ir per Stambulą pristatė aviakompanija „Turkish Airlines“.

2015 m. Lietuvoje apsilankė daugiau nei 21 tūkst. turistų iš Japonijos, t.y. net 45,4 proc. daugiau nei 2014 m.

Oficialiai Lietuvos turizmą Japonijoje atstovauja rinkodaros kompanija „Foresight marketing“.

Šis renginys yra projekto „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas tolimosioms atvykstamojo turizmo rinkoms“ (Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0005) dalis. Renginį inicijuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, jis įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų. 

 Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.