Print »  

Valstybinio turizmo departamento vadovės J.Kazlauskienės trumpoji spaudos konferencija „Kuo vilios Lietuvos miestai?“

2016-01-19

Sausio 22 d. (penktadienį) 11.30 val. Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos (VTD) stende, trečiojoje parodų ir kongresų centro „Litexpo“ salėje (Laivės pr. 5, Vilnius), įvyks VTD direktorės Jurgitos Kazlauskienės trumpoji spaudos konferencija, skirta tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ atidarymui. 

Remdamasi VTD skaičiavimais, J. Kazlauskienė pateiks išankstinius 2015 m. turizmo statistikos duomenis ir pristatys įdomiausius 2016 m. renginius Lietuvoje.

„Šių metų parodos „Adventur“ akcentas – miestų turizmas. Siekiant ilgalaikio šalies turizmo sektoriaus augimo, Lietuvai naudinga plėtoti turizmo paslaugas ne tik šalies didžiuosiuose miestuose, bet ir mažesniuose miesteliuose bei regionuose. Su daugybe jų, arti 50 Lietuvos miestų ir miestelių, bus galima susipažinti šių metų parodoje „Adventur,“ – sako J. Kazlauskienė.
                            
Maloniai kviečiame dalyvauti! Numatoma trukmė – 30 minučių.


Daugiau informacijos:
Edita Gaigalienė
Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos
Atstovė žiniasklaidai
Gedimino pr. 38, Vilnius
Tel. +370 7 066 4967
Mob.tel. +370 6 161 7476
Edita.Gaigaliene@tourism.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.