Print »  

Valstybinio turizmo departamento vadovės J.Kazlauskienės trumpoji spaudos konferencija „Kuo vilios Lietuvos miestai?“

2016-01-19

Sausio 22 d. (penktadienį) 11.30 val. Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos (VTD) stende, trečiojoje parodų ir kongresų centro „Litexpo“ salėje (Laivės pr. 5, Vilnius), įvyks VTD direktorės Jurgitos Kazlauskienės trumpoji spaudos konferencija, skirta tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ atidarymui. 

Remdamasi VTD skaičiavimais, J. Kazlauskienė pateiks išankstinius 2015 m. turizmo statistikos duomenis ir pristatys įdomiausius 2016 m. renginius Lietuvoje.

„Šių metų parodos „Adventur“ akcentas – miestų turizmas. Siekiant ilgalaikio šalies turizmo sektoriaus augimo, Lietuvai naudinga plėtoti turizmo paslaugas ne tik šalies didžiuosiuose miestuose, bet ir mažesniuose miesteliuose bei regionuose. Su daugybe jų, arti 50 Lietuvos miestų ir miestelių, bus galima susipažinti šių metų parodoje „Adventur,“ – sako J. Kazlauskienė.
                            
Maloniai kviečiame dalyvauti! Numatoma trukmė – 30 minučių.


Daugiau informacijos:
Edita Gaigalienė
Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos
Atstovė žiniasklaidai
Gedimino pr. 38, Vilnius
Tel. +370 7 066 4967
Mob.tel. +370 6 161 7476
Edita.Gaigaliene@tourism.ltTuristai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.